INTEL virtualūs akiniai
INTEL virtualūs akiniai
Youtube.com nuotrauka

Kartais pernelyg didelės ambicijos gali pakišti koją, o apie tai geriausiai gali papasakoti pasaulio technologijų gigantė – „Intel“ kompanija. Procesorių lyderė nusprendė nerti į Papildytos Realybės (AR) rinką ir turėjo neįtikėtinų planų, tačiau liko nieko nepešusi. Skelbiama, jog kompanija atšaukia papildytos realybės akinių gamybą.

O sumanymas buvo išties įspūdingas – papildytos realybės akiniai, kurie atrodo visai kaip įprasti – iš tolo net neįmanoma pamatyti skirtumo. Visi iki šiol išleisti ar būsimi AR akiniai atrodo kitaip – iš karto matosi, jog tai kažkoks technikos dalykas.

Skelbiama, jog projektui ne vieną milijoną JAV dolerių išleidusi „Intel“ bent jau kol kas atsitraukia. Prie akinių dirbę darbuotojai tyliai ramiai buvo perkelti į kitus departamentus.

Rinka nebuvo pasiruošusi investicijoms

Būsimasis produktas netgi turėjo savo pavadinimą – „Vaunt“, o apžvalgininkai neslėpė susijaudinimo ir laukė AR rinką turėjusio pakeisti produkto. Panašu, jog akinius sunkiai sekėsi tobulinti, tai reikalavo itin didelių piniginių išteklių.

„Mes ir toliau dirbsime su naujomis technologijomis ir patirtimis. Taip jau yra, kad ne visus produktus, prie kurių dirbame, paleidžiame į rinką. Vienas tokių pavyzdžių yra būtent „Vaunt“ akiniai. Kaip jau minėjau, toliau dirbsime su naujomis technologijomis, tačiau kartais reikia priimti sunkius sprendimus, kai matome, jog rinka nepasiruošusi investicijoms“, – žinią patvirtino pati „Intel“ kompanija.

Tai ne pirmas kartas, kai „Intel“ tragiškai nesiseka dirbti su naujomis technologijomis. Štai 2014 metais kompanija investavo milžinišką sumą – apie 100 milijonų JAV dolerių į išmaniuosius laikrodžius „Basis“. Galiausiai šie taip ir nepasiekė pirkėjų.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *