Moss virtualios realybės žaidimas

moss zaidimas

Moss – tai žaidimas, debiutavęs ant Playstation virtualių akinių ir jų savininkams nunešęs stogus gerąja prasme. Apie tai plačiau paskaityti galite ankstesniame mūsų straipsnyje – Susipažinkite su „Moss“ – žaidimu neturinčiu blogų atsiliepimų.

Kompiuteriais kūrinius žaidžiantys piliečiai nekantravo – kada gi galėsime šį stebuklą pabandyti ir mes? Ką gi, startas pagaliau duotas! Peliuko nuotykius jau gali žaisti tiek Oculus Rift, tiek HTC Vive savininkai.

Kompiuterių savininkams teko šiek tiek palaukti, nes kūrėjai norėjo gerai optimizuoti žaidimą, jog jis galėtų geriau išnaudoti aukštesnės kokybės VR akinių ekranus. Taip pat buvo pritaikytas valdymas Oculus bei HTC pulteliams.

Vienas geriausiai apgalvotų VR žaidimų

Taip pat PC akinių savininkai gavo šiek tiek daugiau vietos išsaugojimams. Taip pat buvo pridėtos kinų, japonų, ispanų bei italų kalbos, kas mums, lietuviams, nėra labai jau aktualu. Nebent visuomet svajojote išgirsti, kaip pelė kalba kinietiškai. Beje, tai nereiškia, jog PSVR naudotojai liko nuskriausti – kitą savaitę jie taip pat sulauks atnaujinimo, pridedančio visas išvardintas funkcijas.

Kūrinyje pagrindinis herojus bus mielas peliukas Quill. Skirtingai nei daugumoje VR patirčių, jums nereikės į jį įsikūnyti ir matyti pasaulį pelės akimis. Jūs būsite savotiškas padėjėjas, sprendžiantis įvairius galvosūkius ir leidžiantis herojui judėti tolyn link savo tikslo.

Tai išties yra vienas nuostabiausių virtualios realybės žaidimų. Visų pirma, jis idealiai apgalvotas. Jokių neužbaigtų vietų, klaidų. Tiesiog užburianti aplinka, muzika, priverčia mus žaisti, žaisti ir žaisti, visai pamirštant, kad kažkur yra ir kitas, realus pasaulis.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *