SuperHot Japan žadimas

nauja superhot dalis

2017 metais ant populiariausių virtualių akinių išleistas „SuperHot“ žaidimas susilaukė milžiniškos sėkmės – tai buvo bene populiariausia šaudyklė VR pasaulyje.

Nieko nuostabaus, jog gerbėjai pradėjo galvoti, o kas toliau? „GameTomo“ jau paskelbė, jog kita dalis vadinsis „SuperHot Japan“, tačiau bent jau iš pradžių virtualios realybės turėtojai jos pažaisti negalės.

Kaip galima suprasti iš pavadinimo, „SuperHot Japan“ koncentruosis į Japonijos kultūrą. Žaidime pamatysime samurajų pilis, karaoke barus ar super greitus traukinius. Visa tai turėtų itin gerai derėti su kūrinio varikliuku – sulėtinto vaizdu ir lekiančiomis kulkomis.

SuperHot Japan žaidimas
GameTomo.co.jp nuotrauka

Skelbiama, jog „GameTomo“ kuria žaidimą Tokijuje (surprise, surprise!) ir bent jau kol kas orientuojasi tik į kompiuterio ir „Playstation 4″ versijas, visiškai negalvodami apie virtualią realybę.

Kūrėjai pabrėžia, jog tai nebus „SuperHot“ papildymas – žaidimas turės naują varikliuką, naują aplinką ir daugybę naujų lygių. Kol kas tiksli kūrinio išleidimo data nežinoma, tačiau neabejojama, jog visų pirma jis pasieks Japonijos rinką.

Virtualios realybės mėgėjams nereikia iš anksto jaudintis – „SuperHot“ taip pat pirmiausia pasirodė paprastų kompiuterių rinkoje, o VR pasiekė tik po metų. Ta pati istorija gali pasikartoti ir šį kartą. Būtu sunku patikėti, jog kompanija nekurs virtualios realybės versijos, kadangi būtent šioje sferoje „SuperHot“ tiesiog sprogo nuo populiarumo.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *