Soviet Lunapark žaidimas

Virtuali Realybė nebėra naujovė, pasiekiama vienetams. Įrangai nuolat pingant, vis daugiau žmonių įsitraukia į VR pasaulį, taip pat nesnaudžia ir žaidimų kūrėjai. Sulaukėme laiko, kai kas savaitę galime pristatyti naujų žaidimų sąrašus.

Šį kartą pamaloninsime „Oculus Rift“ bei HTC VIVE turėtojus. Praėjusią savaitę pasirodė ilgai lauktas Marvel Power United VR žaidimas, tačiau jis mus šiek tiek nuvylė, tad savaitės žaidimo titulą skiriame Soviet Lunapark VR.

Savaitė tradiciškai derlingesnė buvo Oculus Rift savininkams, kurie sulaukė net keturių žaidimų, skirtų išskirtinai šiai platformai. Tuo tarpu išskirtinai Vive platformai žaidimų sukurta nebuvo.

Marvel Power United VR

Kokiems akiniams: Oculus

Kaina ir nuoroda: 39,99 euro – Oculus parduotuvė

Galima ginčytis, ar tai geriausias praėjusią savaitę išėjęs žaidimas, tačiau faktas, jog garsiausiai išreklamuotas. Marvel kūrinys buvo pristatomas lyg stebuklas, kas keletą dienų pristatomi nauji herojai ir paerzintukai. O ir pagrindinis treileris verčia iš koto ir leidžia suprasti, jog galėsime įgyvendinti svajones.

Žaidimo esmė yra Marvel didvyrių ir blogiečių kovos. Galėsite įlįsti į Žmogaus-voro, Deadpoolo ar Hulko kailį ir virtualioje realybėje pasibandyti, ką reiškia karšti kailį blogiukams.

Verta paminėti, jog kritikų šis kūrinys nesužavėjo – jų įvertinimas svyruoja tik tarp 5-6 balų dešimtbalėje sistemoje.

Soviet Lunapark VR

Kokiems akiniams: Oculus, Vive

Kaina ir nuoroda: 12,79 euro – Steam parduotuvė

„Mes norėjome sukurti išskirtinį, iki tol niekur nematytą mokslinės fantastikos pasaulį. Neslėpsime, jog mus įkvėpė Sovietų Sąjungos bei jos propagandos mašinos pavyzdys. Kita vertus, norėjome atsiriboti nuo dabartinės realybės ir sukūrėme savąją, kurioje šaltojo karo sąlygomis santykius aiškinasi dvi gigantės – Atlanto Sąjunga bei Volgravios Respublika“, – pasakojo viena iš „Vertical Robot“ įkūrėjų Tatiana Delgado.

Nors žaidime niekur neminimas Sovietų Sąjungos vardas, tai akivaizdžiai yra šios šalies parodija, lengvai pašiepianti valstybės norą užkariauti visą pasaulį, o vėliau net ir tolimąsias planetas. Žaidime pamatysite Sovietų Sąjungos reliktų, be to vietoj mums įprastų raidžių matysite kirilicos tekstus.

Na, o pats veiksmas bus įprastas – ginklas į rankas ir gaiduko spaudymas!

Music Racer

Kokiems akiniams: Oculus, Vive

Kaina ir nuoroda: 1,59 euro – Oculus parduotuvė

Šiame žaidime muzikos ritmu turėsite įveikti įvairias kosmines stotis, vengti kliūčių bei pataikyti į taktą! Neturėtumėme nuteikinėti savo skaitytojų, bet mums vis dar keista matyti žaidimus, kurie labiau tiktų mobiliems telefonams, kuriamus tikrai galingiems Oculus akiniams.

Revoke

Kokiems akiniams: Oculus, Vive

Kaina ir nuoroda: 17,99 euro – Steam nuoroda

Ši FPS šaudyklė jus nukels į gana tolimą ateitį – 2081 metus. Jūs būsite sukilėlių užaugintas ir užgrūdintas bičiukas, kuriam teks stoti į pirmą gyvenime mūšį prieš vyriausybę. O kautynės bus nuožmios ir įdomios, kadangi atidarysite ugnį ir į robotus ir į mutantus vorus bei kitus keistus padarus. Tie, kas mėgsta pasišaudyti, tikrai pamils ir Revoke.

Frontline Heroes VR

Kokiems akiniams: Oculus

Kaina ir nuoroda: 9,99 euro – Oculus parduotuvė

Dar vienos šaudyklės praėjusią savaitę sulaukė ir Oculus virtualių akinių turėtojai. 2034 metais Kosminė stotis eksperimentuoja su dalelių greitintuvu ir įvyksta nelaimė, po kurios atsiveria alternatyvios realybės, o visi mokslininkai – dingę. Į saulės sistemą pradeda žengti keisti, niekur nematyti ir ne draugiškai nusiteikę padarai, o jūsų tikslas – juos išskersti.

Arrowborn

Kokiems akiniams: Oculus, Vive

Kaina ir nuoroda: 12,49 euro – Steam parduotuvė

Jeigu žiūrėdami Žiedų Valdovą labiausiai žavėjotės Legolasu, arba slapta mylite Ketnę Everdin, tuomet šis žaidimas kaip tik jums! Gausite lanką, strėles ir turėsite įrodyti savo talentą.

Įdomiausia tai, jog žaidimas koncentruojasi į multiplayer rėžimą, todėl turi tikrai dideles perspektyvas išpopuliarėti.

Save Pandas

naujausi rift ir vive zaidimai

Kokiems akiniams: Oculus

Kaina ir nuoroda: 9,99 euro – Oculus parduotuvė

Tai tikrai nuotaikingas ir išskirtinis žaidimas, kurio tikslas nėra sukurti kuo realesnį pasaulį. Čia jausitės lyg filmuke ir bandysite nuo pabaisų apsaugoti didžiulį gražuolių pandų būrį.

Kiekviename lygyje jūsų lauks ta pati užduotis – kuo daugiau padarėlių perkelti į saugią vietą ir apsaugoti nuo monstrų. Juk tikrai verta!

Baby Hands

Kokiems akiniams: Oculus

Kaina ir nuoroda: 19,99 euro – Oculus parduotuvė

Iš pradžių tai skamba ir atrodo beprotiškai, tačiau vėliau ateina suvokimas, jog žaidimas siūlo unikalią ir įdomią idėją – pamatyti pasaulį kūdikio akimis!

Jums reikės ropinėti po kambarį, žaisti smėlio dėžėje, spręsti galvosūkius, ieškoti įvairiausių dalykų. Galėsite linksmybes perkelti į naują lygį, nugvelbdami sesės dienoraštį ar brolio šautuvą! Jeigu seniai svajojote grįžti į nerūpestingą vaikystę tai galite padaryti tik užsimaukšlinę Oculus akinius.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *