Naujausių Rift ir Vive žaidimų sąrašas

Virtuali Realybė nebėra naujovė, pasiekiama vienetams. Įrangai nuolat pingant, vis daugiau žmonių įsitraukia į VR pasaulį, taip pat nesnaudžia ir žaidimų kūrėjai. Sulaukėme laiko, kai kas savaitę galime pristatyti naujų žaidimų sąrašus.

Šį kartą pamaloninsime „Oculus Rift“ bei HTC VIVE turėtojus. Praėjusią savaitę ant abiejų platformų išėjo nuostabus žaidimas Rush, kuriam be abejonės suteikiame savaitės kūrinio titulą.

Savaitė derlingesnė buvo Oculus Rift savininkams, kurie sulaukė net trijų žaidimų, skirtų išskirtinai šiai platformai.

Remembering

Kokiems akiniams: Oculus

Kaina ir nuoroda: 1,99 euro – Oculus parduotuvė

Remembering – tai išskirtinis žaidimas. Jame nebūsite superherojus, nepatirsite smagių pramogų ar nuotykių. Tai kūrinys, kuriame istorija vystosi muzikos, abstrakčių formų pavidalu. Tai puikus būdas atsipalaiduoti, praskaidrinti mintis.

Seeking Dawn

https://www.youtube.com/watch?v=3XOryqcdqlA

Kokiems akiniams: Oculus, Vive

Kaina ir nuoroda: 33,99 euro – Steam parduotuvė

Kūrinyje jūs įsikūnysite į 23-io amžiaus kareivį, gyvenantį toli gražu ne tokioje svetingoje planetoje kaip dabartinė. Mūsų mylimą žemelę okupavo ateiviai, iki ausų ginkluoti ir pasiryžę nudobti viską, kas juda. Jums reikės išsiaiškinti, ko tie niekšai čia atsibastė. Aiškinimosi procese labai pravers ir šaudymo įgūdžiai.

Order Up VR

Kokiems akiniams: Oculus, Vive

Kaina ir nuoroda: 10,79 euro – Steam parduotuvė

Panašaus tipo žaidimus žaisdavome kompiuterio ekranuose, vėliau pramoga persikėlė į telefoną, o dabar įžengė ir į virtualią realybę. Order Up VR yra restoranų simuliatorius, kuriame kursite savo meniu, patiekalus ir aptarnausite lankytojus. Žaidimo sėkmė priklausys nuo to, kaip greitai ir sėkmingai aptarnausite klientus, tarp kurių pasitaikys ir maisto kritikų.

The Cooking Game VR

Kokiems akiniams: Oculus, Vive

Kaina ir nuoroda: 8,74 euro – Steam parduotuvė

Tai dar vienas maisto gaminimo žaidimas, tik šį kartą esate ne restorano savininkas, o McDonaldo tipo darbuotojas, kurio tikslas yra kuo greičiau aptarnauti alkanus lankytojus. Žaidimas išsiskiria tuo, jog palaiko multiplayer rėžimą, taigi kartu su draugu galėsite varžytis, kas savo pareigas atlieka greičiau.

Overview: Scale of our Universe

Kokiems akiniams: Oculus

Kaina ir nuoroda: 9,99 euro – Oculus parduotuvė

Tai labiau ne žaidimas, o patirtis, kuri dar kartą mums parodys, kokia beribė yra visata ir kokie maži joje esame mes. Kūrinys padarytas bendradarbiaujant su NASA ir dauguma planetų, sistemų modelių yra padaryti remiantis tikrais šaltiniais.

Rush

Kokiems akiniams: Oculus, Vive

Kaina ir nuoroda: 14,27 euro – Steam parduotuvė

Galbūt visuomet svajojote šokti su parašiutu, tačiau bijote, jog neįveiksite aukščio baimės? Arba neturite kišenėje papildomų kelių šimtų eurų? Tokiu atveju jums į pagalbą ateis šis virtualios realybės žaidimas!

„Rush“ tai šuoliai su parašiutu, „Hario Poterio“ filmus primenančios lenktynės ore ir dar daugybė įvairių pramogų.

Castle Must Be Mine

Kokiems akiniams: Oculus, Vive

Kaina ir nuoroda: 13,29 euro – Steam parduotuvė

Tai senas geras tvirtovės gynimo žaidimas, tiesa šį kartą ne tūnosite pilies bokšte su lanku rankoje – jūs privalėsite užtikrinti patikimą gynybą visose srityse. Tik gerai parinkta strategija padės apsiginti nuo užpuolikų!

Crooked Waters

Kokiems akiniams: Oculus, Vive

Kaina ir nuoroda: 15,99 euro – Steam parduotuvė

Tai daugelio žaidėjų rėžimą palaikantis kūrinys, kuriame pasinersite į tikrus piratų žaidimėlius, kovosite keturi prieš keturis, būriuosite ir šaudysite priešininkus. Nors žaidimo grafika išties ne įspūdinga, tačiau kūrėjai labiau orientavosi į multiplayer kovas, kurios išpildytos išties puikiai.

Stifled

Kokiems akiniams: Oculus

Kaina ir nuoroda: 19,99 euro – Oculus parduotuvė

Atsidursite vyriškio, kurį ką tik ištiko širdies smūgis rolėje. Vietoj įprasto pasaulio, matomi tik neaiškūs šešėliai, o visu kūnu tiesiog jaučiate, jog visai čia pat, už kampo, tūno nežinomos kilmės priešai. Juos išbaidyti gali – jūsų balsas! Tai labai išskirtinis, įdomus kūrinys.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *