Nauji Oculus Go akiniai

Palmer Luckey buvo vienas kertinių žmonių, sukūrusių Oculus kompaniją ir visą pasaulį apėmusią virtualios realybės magiją. Vis tik tai negarantavo jam šiltos kėdės labai ilgam laikui – VR pionierius nupirko Facebook, o vyriškis 2017 metais buvo priverstas palikti kompaniją.

P.Luckey buvo atsakingas už dviejų Oculus Rift virtualių akinių dizainą, todėl jis tikrai šį tą išmano apie VR. Tad nieko keisto, jog šios industrijos entuziastai net sulaikę kvapą stebėjo, kaip jis sukūrė projektą pavadinimu GoBlack, išryškinusį visus didžiausius Oculus Go minusus. 

Dizaineris dar prieš kurį laiką skelbė, jog labai lengvai galima prailginti Oculus Go veikimo laiką – tam tereikia įdėti talpesnę bateriją. Palmeris tuo neapsiribojo ir paieškojo kitų patobulinimo galimybių.

Jeigu tingisi skaityti iki galo, tai pasiektas rezultatas buvo toks – Oculus Go įgavo gražią juodą spalvą, gavo daug ilgesnį veikimo laiką ir ženkliai numetė svorio.

Kaip sako buvęs „Oculus“ darbuotojas – „bet kas, turintis nors truputį techninių žinių, gali pasitobulinti savo Oculus Go akinius“. Vis tik mes patariame geriau pažiūrėti kaip daro kiti ir nepulti kišti savo akinių į puodą (apie tai – žemiau). Jeigu pradėsite ardyti savą prietaisą, automatiškai neteksite jums suteiktos garantijos.

Taigi, kaip akiniai tapo juodi? Kadangi P.Luckey tikslas – kuo labiau sumažinti svorį, jis nusprendė ne dažyti veido kaukę bei dirželius, o juos išvirti juodame politeryje. Pažiūrėkite, kaip tai atrodo!

Verdantys Oculus Go akiniai

Būtent dažymas buvo viena sunkiausių procedūrų, kurios nerekomenduojama atlikti namuose, kadangi tiek per žema, tiek per aukšta virimo temperatūra gali pakenkti medžiagai, jau nekalbant apie tai, kas nutiktų, jai šia substancija netyčia apsipiltumėte.

Dizainas visuomet yra skonio reikalas, tačiau tenka pripažinti, jog Oculus Go juoda spalva itin tinka. 

Juodi Oculus Go akiniai

Kitas dalykas, kurį tobulino Palmeris – svoris. Oculus Go sveria maždaug pusę kilogramo – tai nėra daug, tačiau didžiausia apkrova tenka akinių priekiui, o tai ilgesnio naudojimo metu išties vargina.

Vyriškis sugebėjo sumažinto svorį iki 280 gramų! Pirmas dalykas, kurį jis padarė – pakeitė baterijos vietą. Vietoj viduje sumontuotos baterijos, jis ją tiesiog uždėjo ant galinio dirželio, taip labai smarkiai sumažindamas priekiui tenkančią apkrovą. Palmeris Luckey taip pat išmontavo akiniuose esančią aušinimo sistemą ir sudėjo savą – lengvesnę.

Oculus Go akiniai

Kaip matome nuotraukoje – buvo nuimtas ir priekinis dangtelis, kas iš esmės sutaupė vos kelis papildomus gramus, tačiau suteikė dar išskirtinesnį ir įdomesnį vaizdą.

P.Luckey ne tik pakeitė baterijos buvimo vietą, tačiau ir prailgino žaidimo laiką. Vietoj 2,600mAh buvo sumontuota 3,500mAh baterija, kas užtikrina maždaug valanda ilgesnį akinių naudojimą.

Visiškai Oculus Go akinius perdariusio vyriškio teigimu, jo sukonstruotas gaminys yra maždaug 50 procentų lengvesnis. Bent jau toks jausmas, ypač judinant galvą.

Palmer Lucky  išties parodė keletą vietų, kur Oculus Go gali tobulėti. Tai ir dabar yra neblogas gaminys, tačiau jei jis turėtų ilgesnį veikimo laiką ir mažesnę apkrovą, taptų dar patrauklesniu pirkėjams. 

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *