Red Matter žaidimas

Virtuali Relaybė nebėra naujovė, pasiekiama vienetams. Įrangai nuolat pingant, vis daugiau žmonių įsitraukia į VR pasaulį, taip pat nesnaudžia ir žaidimų kūrėjai. Sulaukėme laiko, kai kas savaitę galime pristatyti naujų žaidimų sąrašus.

Šį kartą pamaloninsime „Oculus Rift“ bei HTC VIVE turėtojus, kuriems praėjusi savaite buvo tikrai derlinga. Mūsų sąraše kūriniai sudėti atsitiktine tvarka, aukščiau esantis žaidimas nebūtinai yra geresnis už žemiau pateiktą.

Ski Jump VR

Kokiems akiniams: „Oculus Rift“

Kaina ir nuoroda: 4,99 euro – Oculus parduotuvė

Slidinėjimas apskritai yra viena mėgstamiausių žmonių pramogų virtualioje realybėje. Todėl neabejojame, jog šuoliai su slidėmis, matyti per Olimpines žaidynes, taip pat sužavės ne vieną. Didelis greitis, galingas šuolis, pasikinkytas vėjas bei rekordų siekimas – visa tai rasite Ski Jump VR žaidime.

Dungeon Brewmaster

Kokiems akiniams: „Oculus Rift“, HTC Vive

Kaina ir nuoroda: 11,99 euro – Steam nuoroda

Šis žaidimas jus nukels į magišką virtualios realybės pasaulį, kuriame įšoksite į aludario batus. Istorija rutuliosis būtent nuo jūsų veiksmų, kas visuomet yra įdomu. Sulauksite pačių įvairiausių ir keisčiausių užsakymų, bet ei, juk tai magiška vieta!

Red Matter

Kokiems akiniams: „Oculus Rift“

Kaina ir nuoroda: 34,99 euro – Oculus parduotuvė

Tai AAA klasės žaidimas – brangus, geras ir laukiamas. Apie jį jau rašėme dar prieš išleidimą – „Red Matter žaidimas parodys būsimą Sovietų Sąjungą

Kūrinyje pateksite į savotišką ateities Sovietų Sąjungą, jos bazę kosmose. Matysite kirilica užrašytus ženklus bei turėsite spręsti įvairius galvosūkius. Tikrai vienas geriausių pastarojo meto žaidimų.

Wanted Killer VR

Kokiems akiniams: „Oculus Rift“, HTC Vive

Kaina ir nuoroda: 9,99 euro – Steam nuoroda

Dar vienas FPS žaidimas virtualiame pasaulyje! Visų pirma reikėtų pasakyti, jog tai išankstinė versija, todėl kūrinyje gali pasitaikyti klaidų, netobulų vietų. Wanted Killer VR  pasinaudojo gerosiomis virtualios realybės žaidimų praktikomis. Priešų kulkos lėks lyg „SuperHot“ žaidime, galėsite levituoti ore ir jums niekada nepritrūks veiksmo.

Fruit For The Village

Kokiems akiniams: „Oculus Rift“, HTC Vive

Kaina ir nuoroda: 8,19 euro – Steam nuoroda

Šis žaidimas jus nukels į pasaulį, kuris tragiškai nualintas klimato atšilimo bei nesibaigiančių karų. Pateksite į mažą dykumos kaimelį, kuris visais įmanomais būdais stengsis išgyventi. Ar jiems pavyks, daug priklausys ir nuo jūsų.

Number Hunt

Kokiems akiniams: HTC Vive

Kaina ir nuoroda: 20,99 euro – Steam nuoroda

Number Hunt – tai itin intensyvaus veiksmo FPS šaudyklė, turinti taip mėgstamą daugelio žaidėjų rėžimą. Tai linksmas kūrinys, kuris nekreipė daug dėmesio į grafiką ir koncentravosi į patį žaidimo varikliuką. Jis labiausiai išsiskiria tuo, jog norėdami laimėti, turėsite pademonstruoti matematines žinias – sudėti, atimti dauginti bei dalinti. Taigi ne tik pažaisite, tačiau ir ištreniruosite matematinius raumenis.

Speak of the Devil

Kokiems akiniams: Ocuus Rift

Kaina ir nuoroda: 4,99 euro – Steam nuoroda

Pabudęs iš košmaro pamatysite, jog esate vienas palapinėje. Tačiau visiškai šalia bus porelė – du jauni gražūs žmonės, ieškantys miške įvairių senienų. Pamažu patys pastebėsite, jog šiame miške kažkas ne taip…

Žaidimas išsiskiria tuo, jog yra padarytas ne su kompiuteriu – matysite nufilmuotus tikrus žmones, tikrus vaizdus, kas sukurs dar įspūdingesnį tikroviškumo pojūtį.

A Tale of Pirates: a Dummy Mutiny

Kokiems akiniams: HTC Vive

Kaina ir nuoroda: 8,09 euro – Steam nuoroda

Įsivaizduokite, jog esate stiprus, kupinas jėgų, piratų laivo kapitonas. Skamba neblogai, tiesa? O jeigu visa jūsų komanda yra visiški kvailiai? Skamba nebe taip linksmai? Tačiau į būtent tokias roges įšoksite šiame žaidime. Ar pasirengę nerti į kvailiausią nuotykį savo gyvenime?

Acro FS

Kokiems akiniams: HTC Vive, Ocuus Rifr

Kaina ir nuoroda: Nemokamas – Steam nuoroda

Tai nemokamas lėktuvų valdymo simuliatorius. Nemokamas, todėl tikrai nėra toks geras kaip „X-Plane“, tačiau pirmiesiems žingsniams šis nemokamas žaidimas tik kone idealiai.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *