Nauji VR žaidimai

Virtuali Realybė nebėra naujovė, pasiekiama vienetams. Įrangai nuolat pingant, vis daugiau žmonių įsitraukia į VR pasaulį, taip pat nesnaudžia ir žaidimų kūrėjai. Sulaukėme laiko, kai kas savaitę galime pristatyti naujų žaidimų sąrašus.

Šį kartą pamaloninsime „Oculus Rift“ bei HTC VIVE turėtojus. Praėjusią savaitę nepasirodė nei vienas AAA klasės kūrinys, o iš išleistų bene geriausiai atrodo When Wardens Fall.

Kalbant apie unikalius žaidimus, šią jų sulaukė tik Oculus naudotojai, gavę vieną tik jiems skirtą žaidimą.

Apocalypse Rider Rift

Kokiems akiniams: Oculus

Kaina ir nuoroda: 4.99 euro – Oculus parduotuvė

Šis žaidimas jums gali priminti vaikystę art bent senus laikus. Kūrinyje lėksite su motociklu ir viskas, ką jums reikės daryti – išsisukinėti ir stengtis į nieką neatsitrenkti. Viskas, kas skiriasi nuo senų laikų – šiek tiek geresnė grafika ir tai, jog veiksmas vyksta virtualioje realybėje. Apocalypse Rider Rift tikrai nepretenduoja į geriausio žaidimo titulą.

Walk on Arrow

https://www.youtube.com/watch?v=_XXQ3UYhm6Y

Kokiems akiniams: Oculus, Vive

Kaina ir nuoroda: 8.99 euro – Steam parduotuvė

Iš pirmo žvilgsnio tai yra dar vienas VR kūrinys, kuriame esate apginkluotas lanku ir strėle bei pyškinate priešus. Tačiau šis žaidimas turi išskirtinumo. Visų pirma, kitaip nei pas konkurentus, čia nestovite vienoje vietoje ir neginate tvirtovės. Gaunate laisvą pasaulį, po kurį vaikštote ieškodami geriausios vietos atakoms. Walk on Arrow yra ir labai azartiškas, kadangi čia verda multiplayer kovos.

The Eerie Inn VR

Kokiems akiniams: Oculus, Vive

Kaina ir nuoroda: 3.99 euro – Steam parduotuvė

Pavargę po visą dieną trukusio žygio, dvi draugės – Kendra ir Jern ieško kur apsistoti. Pakelyje sutiktas vairuotojas pataria vieną vietą, įsikūrusią giliai miške ir atrodančią gana baugiai. Vis tik pavargęs žmogus į tokius dalykus dėmesio nebekreipia. Vis tik net pavargusios merginų akys pastebi, jog šis namas slepia tamsias paslaptis.

When Wardens Fall

Kokiems akiniams: Oculus, Vive

Kaina ir nuoroda: 20.69 euro – Steam parduotuvė

Šiame žaidime jūs pateksite į paslaptingus požemius ir privalėsite rasti išėjimą į tikrą pasaulį. Neatsimenate, nei kas esate, nei kaip atsidūrėte šiose baugiose vietose, tad jums nieko kito nelieka, kaip leistis į žygį.

Tai ne tik galvosūkių sprendimų žaidimas. Jūs išviso galėsite panaudoti 12 ginklų galabydami požemiuose besislepiančias pabaisas. Kūrinys sukurtas būtent VR platformai ir atrodo tikrai neblogai.

Dream UniVRse

Nauji VR žaidimai

Kokiems akiniams: Oculus, Vive

Kaina ir nuoroda: 3.99 euro – Steam parduotuvė

Kai sapnuojame, patiriame, pamatome ir padarome tai, apie ką realybėje net nepagalvotumėme, tačiau tuo metu viskas atrodo realu ir tarsi savaime suprantama. Šis kūrinys ir yra mini žaidimėlių rinkinys – kiekvienas jų atstos sapną. Visuose žaidimukuose turėsite ribotą laiką išspręsti galvosūkiams, tad turėsite nesnausti.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *