Gangster City Oculus Go žaidimas

Oculus Go – ne taip jau seniai atsiradę autonomiški virtualūs akiniai, kuriems nereikalinga jokia papildoma įranga.

Nepaisant to, jog tai gana naujas produktas, kūrėjai nesnaudžia ir kas savaitę išleidžia ne vieną naują žaidimą ar programą būtent Oculus Go įrangai. Mes kas savaitę jums pristatysime, kas nauja išleista šiems VR akiniams.

Šią savaitę ekosistema sulaukė rekordiškai daug – net 11 naujų kūrinių. Galėsite užvaldyti gangsterių miestą, patirti siaubą, susipažinti su smagiai atrodančiu mokslu, mėtytis vaisiais ar sužinoti, kaip ateityje atrodys internetas.

GNOG

Kaina ir nuoroda: 4,99 euro – Oculus parduotuvė

GNOG tai 3D galvosūkių žaidimas, sukurtas įdomiame, keistame pasaulyje. Pažymėti, paspausti, pasukti, palenkti, pasukti – privalėsite padaryti daugybę įvairių veiksmų, kad patektumėte į slaptus pasaulius, esančius monstrų galvose.

Įdomus faktas – nors kartais atrodys, jog tyrinėjate tikro pabaisos galvą, visos jos padarytos remiantis realiame pasaulyje gaminamais žaislais.

Gangster City

Gangster City Oculus Go žaidimas

Kaina ir nuoroda: 2,99 euro – Oculus parduotuvė

Tai žaidimas, kurio esmę nusako jo pavadinimas. Pateksite į miestą, kupiną gangsterių ir jūsų užduotis bus sunaikinti kaip įmanoma daugiau šunsnukių. Galėsite sušaudyti malūnsparnius, mašinas, lėktuvus ar net tankus! Ištroškusiems veiksmo šis kūrinys taps tikra atgaiva.

Mirror

Kaina ir nuoroda: Nemokamas – Oculus parduotuvė

Tai siaubo žaidimas, įkvėptas tokių filmų kaip „Skambutis“ bei „Tamsus vanduo“. Jeigu nemėgstate filmų, per kuriuos tampa neramu ar laksto šiurpuliukai, šito žaidimo siųstis neverta.

Pats žaidimas yra grynai tradiciškas tokio žanro kūrinys – apleistas namas, baugi muzika ir dar baugesnė mergaitė, kuri jus persekioja.

Genius Genetics

Kaina ir nuoroda: 3,99 euro – Oculus parduotuvė

Jeigu norite tik pažaisti ar atsipalaiduoti, šis žaidimas tikrai ne jums. Tačiau Genius Genetics gali tapti neįtikėtinai galingu įrankiu, supažindinant vaikus su genų inžinerija.

Užsidėję Oculus Go akinius, pateksite į povandeninę labaratoriją, kur mokysitės apie genetiką ir chromosomas. Ši programa jums papasakos, ką daro ir už ką atsakingos visos 23 žmogaus chromosomos.

Kaip jau minėjome, tai fantastiška priemonė mokykloms, tačiau patiks ir žingeidiems suaugusiems.

Fruit War

 

Kaina ir nuoroda: 1,99 euro – Oculus parduotuvė

Tai smagus žaidimukas, kuriame vaisius reikės ne valgyti, o svaidyti į savo priešininkus. Nors obuolys atrodo ir skaniai, daug smagiau, kai jis ištykšta į priešininko marmūzę. Tiesa, jūs ne tik pulsite, bet ir ginsitės į jus lekiančių vaisių. Žaidimu galima mėgautis ne tik vienam, bet ir multiplayer rėžimu, kas suteikia dar daugiau smagumo.

Avem888 VR

Kaina ir nuoroda: 3,99 euro – Oculus parduotuvė

Avem888 labai gerai išnaudoja Oculus Go galimybes. Kadangi virtualūs akiniai veikia 3DOF technologijos principu ir sekami tik jūsų galvos judesiai. Būtent tokiu būdu ir bus valdomas šis erdvėlaivis, pažymėtas laimingu skaičiumi – 888.

Tai klasikinis erdvėlaivių žaidimas, kuris jūsų per daug nenustebins, tačiau VR pasaulyje suteiks visai kitą jausmą, nei tokio tipo kūrinį žaidžiant per monitorių.

Body Awesome

Body Awesome Oculus Go žaidimas

Kaina ir nuoroda: 3,99 euro – Oculus parduotuvė

Tai dar vienas šią savaitę pasirodęs kūrinys, kuris bus be galo naudingas mokiniams. Šį kartą bus galima daugiau sužinoti apie žmogaus anatomiją. Tarkime kuo skiriasi kiaulės ir žmogaus sandara?

Žaidime keliausite milžinišku žmogaus smegenų labirintu ir sužinosite, kuri dalis ir už ką atsakinga. Vaikams labiausiai patiks įdomieji klausimai ir atsakymai, tokie kaip – kuo panašūs dinozaurai ir šiuolaikiniai paukščiai?

DWI VR-Experience

Kaina ir nuoroda: Nemokamas – Oculus parduotuvė

Šio dalyko tikrai nepavadintumėme žaidimu ir vargiai – programa. Tai tiesiog 360 laipsnių video medžiaga, kurios dėka pasijusite lyg tikrame Vokietijos vynuogyne, bei gausite nemažai informacijos apie šį verslą, sprendimus ir t.t.

Nosferatu VR

Kaina ir nuoroda: 3,99 euro – Oculus parduotuvė

Šis pusiau siaubo žanro žaidimas jus nukels į vietą, kuri iš tiesų egzistuoja – tai Oravos pilis, įtraukta į UNESCO paveldo sąrašą. Jūs būsite įtraukti į fantastišką istoriją, kurios metu ne tik tyrinėsite vietovę, tačiau galimas dalykas, susidursite ir su vampyrais.

Walking in Mandela’s Footsteps

Oculus Go žaidimas

Kaina ir nuoroda: 1,99 euro – Oculus parduotuvė

Tai vėl gi žaidimas, kuris naudingas tuo, jog galima sužinoti šį tą naujo. Šį kartą galėsite daugiau sužinoti apie legendinį Pietų Afrikos Respublikos vadovą Nelsoną Mandelą. Įdomios virtualios kelionės metu pamatysite istorines vietas, kuriose lankėsi prezidentas, pamatyti jo daiktus. Galėsite tyrinėti lovą, kurioje Mandela praleido savo vaikystę. ar net pažvelgti į kalėjimo vienutę, kurioje vyriškis praleido 27 metus.

Janus VR

Kaina ir nuoroda: Nemokamas – Oculus parduotuvė

Būtu sunku trumpai apibūdinti, kas tai per programėlė. Ar interneto galios sujungimas su virtualia realybe yra pakankamai geras paaiškinimas?

Pasakius frazę „naršau internete“ visi įsivaizduoja, kaip vartomos svetainės kompiuterio ar telefono ekrane. O dabar įsivaizduokite erdvę, kur informacija, video, naujienos ir viskas viskas iš interneto yra virtualioje realybėje.

Vaikštote po Amazon parduotuvę ir gyvai apžiūrinėjate prekes, kurias norite pirkti, žiūrite 360 laipsnių klipus ir kitaip pramogaujate. Janus VR gali iš esmės pakeisti supratimą apie internetą, tačiau programėlę iki masiško naudojimo skiria dar labai daug metų.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *