Timescope Oculus Go žaidimas

Oculus Go – ne taip jau seniai atsiradę autonomiški virtualūs akiniai, kuriems nereikalinga jokia papildoma įranga.

Nepaisant to, jog tai gana naujas produktas, kūrėjai nesnaudžia ir kas savaitę išleidžia ne vieną naują žaidimą ar programą būtent Oculus Go įrangai. Mes kas savaitę jums pristatysime, kas nauja išleista šiems VR akiniams.

Šią savaitę ekosistema sulaukė tik keturių naujų kūrinių. Juose keliausite laiku, keliausite dabartyje, valdysite kvadračiuką bei galėsite išmokti kontroliuoti čakras.

Timescope

Timescope Oculus Go žaidimas

Kaina ir nuoroda: Nemokamas – Oculus parduotuvė

Timescope tai programėlė, kuri tikrai praturtins jūsų laisvalaikį. Joje sukaupta didžiulė duomenų bazė istorinių ar šiaip gražių nuotraukų, iš pačio įvairiausio laikotarpio. Galėsite jas žiūrėti 3D formatu.

Nors tai dar tik bandomoji programos versija, apie ją girdėti daugiau gerų, nei prastų atsiliepimų.

Wander

Kaina ir nuoroda: 3,99 euro – Oculus parduotuvė

Jeigu laisvalaikiu mėgstate įsijungti Google Earth ir apžiūrinėti mūsų didingą pasaulį, turėtumėte pamėgti ir šį kūrinį. Beje, jis ir sukurtas naudojantis Google resursais – Google StreetView.

Programos pagalba galėsite nusikelti į įspūdingiausias pasaulio vietas, nuo Lietuvos iki Azijos ar Australijos. Būdami ant savo sofkutės ar fotelio, pamatysite garsiausius statinius bei kraštovaizdžius. Įdomi funkcija yra Wikipedia integracija – daugumą vietovių galima ne tik apžiūrėti, tačiau apie jas ir paskaityti.

Occupy

https://www.youtube.com/watch?v=_Gwb4HyZmRA

Kaina ir nuoroda: Nemokamas – Oculus parduotuvė

Tai gana įprastas mobiliesiems žaidimas, kuriame 3D erdvėje turėsite stumdyti kvadračiuką, išsisukinėti arba žudyti priešus ir taip pereiti lygį po lygio.

Jums taip pat reikės vengti oranžinių blokelių, kurie jus pražudys. Pats žaidimas, jo varikliukas ir grafika yra iki skausmo banalūs, o viską gelbėja tik tai, jog jis visiškai nemokamas.

Chakra VR

Kaina ir nuoroda: 2,99 euro – Oculus parduotuvė

Turbūt jau iš pavadinimo supratote, jog šis žaidimas yra toli gražu ne kiekvienam. Jeigu nesidomite Rytų kultūra, čakromis ir jų valymų bei valdymu, vargu ar norėsite išleisti 3 eurus šiai atpalaiduojančiai patirčiai.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *