Ocuus Go žaidimas

Oculus Go – ne taip jau seniai atsiradę autonomiški virtualūs akiniai, kuriems nereikalinga jokia papildoma įranga.

Nepaisant to, jog tai gana naujas produktas, kūrėjai nesnaudžia ir kas savaitę išleidžia ne vieną naują žaidimą ar programą būtent Oculus Go įrangai. Mes kas savaitę jums pristatysime, kas nauja išleista šiems VR akiniams.

Šią savaitę ekosistema sulaukė net septynių naujų žaidimų! Galėsite įrenginėti naują namą, rengti virtualios realybės konferencijas, patirti siaubą, pabūti burtininku bei sužinoti įdomių dalykėlių apie mūsų galaktiką.

Resene Colour Vision

Kaina ir nuoroda: nemokamas – Oculus parduotuvė

Tai žaidimas, skirtas interjero dizaineriams, ar bent jau jiems prijaučiantiems žmonėms. Jame gausite virtualų namą, kurį galėsite įsirengti taip, kaip tik panorėsite. Dažysite sienas mėgstama spalva, parinksite fotelius ir t.t.

Very Star

Kaina ir nuoroda: 3,99 euro – Oculus parduotuvė

Šis žaidimas jus nukels į futuristinę ateitį, keistą kosmoso užkaborį, kuriame gausite žavią merginą-robotą. Kūrinio tikslas yra pasirinkti tinkamą muziką ir gerai sušokti šokį. Na tiksliau, padėti robotei merginai jį sušokti. Viskas atrodo labai painu, tačiau pasinėrę į VR pasaulį pamatysite, jog ne mažiau ir linksma.

Rumii

Kaina ir nuoroda: Nemokama – Oculus parduotuvė

Rumii – tai virtualios realybės programa, kurios potencialas ne visada iki galo suvokiamas. Šio įrankio pagalba, viename virtualios realybės kambaryje galima surinkti keletą skirtingų žmonių. Tokiu būdu galima daryti prezentacijas, konferencijas ar net mokyklos pamokas! Anksčiau programa buvo prieinama Vive ir Rift turėtojams, o dabar prie šios kompanijos prisijungė ir Oculus GO. Visi trys įrenginiai tarpusavyje suderinami.

Rise of Insanity – Episode 2

Kaina ir nuoroda: 3,99 euro – Oculus parduotuvė.

Turbūt nesumeluosime pasakydami, jog Rise of Insanity yra vienas geriausių Oculus Go akiniams skirtų žaidimų, suteikiančių puikią grafiką ir pilnai išnaudojančių įrangos galią.

Tai siaubo žaidimas, pasisėmęs įkvėpimo iš tokių filmų kaip Egzorcistas ar Tylioji Kalva. Jei nors vieną šių kūrinių esate matęs, turbūt nutuokiate, ko laukti iš žaidimo.

Žaidime įsikūnysite į psichiatrą, turintį labai keistą pacientę. Tačiau ir specialisto gyvenimas ne be paslapčių…

Racing Trought Waves of Radiation

Kaina ir nuoroda: 4,99 euro – Oculus parduotuvė

Telefoninių virtualių akinių turėtojams šis žaidimas turbūt nėra naujiena, tuo tarpu pirmą kartą jį išbandęs žmogus gali pajusti, jog svaigsta galva (tiesiogine prasme), nes veiksmas ir spalvos verčia iš koto.

Šoksite radiacijos apsuptyje, lenktyniausite ir kitaip smagiai, arba nelabai leisite laiką beprotiškame pasaulyje.

The Wizards – Trials of Meliora

Kaina ir nuoroda: 3,49 euro – Oculus parduotuvė

Jeigu svajojote tapti burtininku, šis žaidimas suteiks jums tokią privilegiją. Būtent jūsų magijos sugebėjimai gali apginti Melioros miestelį. Kupiname fantazijos pasaulyje patirsite išties įdomius nuotykius. Išties gerai atrodo ir grafinis žaidimo pasaulis – jaučiasi, jog iš Oculus Go bandyta išspausti kuo daugiau ir tai daryta sėkmingai.

Adventures in Space: Black Holes and Beyond

Kaina ir nuoroda: Nemokamas – Oculus parduotuvė

Tai žaidimas, kuriame ne tik puikiai praleisite laiką, tačiau garantuotai sužinosite naujų įdomių dalykų. Kol Marso paviršiumi vairuosite erdvėlaivį, sužinosite daug informacijos apie mūsų galaktiką, turėsite atsakinėti į klausimus. Susipažinsite su Saulės užtemimu, Marso paviršiumi ir daugybe kitų dalykų. Kas sakė, jog žaidimai nenaudingi?!

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *