Barnis Stinsonas

neilas-patrickas-harrisas-vr

Neil Patrick Harris turbūt visiems žinomas Barnio vardu, nes tokį personažą vaidino velniškai populiariame seriale „Kaip aš susipažinau su jūsų mama“. Šis vyrukas yra aktorius, režisierius, prodiuseris dainininkas. Kiek mažiau žinomas jo hobis – virtuali realybė.

Kalbėdamas apie būsimo gimtadienio norus, vyriškis savo tvyte užtagino ir garsiųjų Vive bei Oculus akinių gamintojus, sakydamas jog nori daugiau turinio ant šių platformų.

„Ko noriu savo gimtadieniui, Antra Dalis: Rasti naują meditacijos ir susikaupimo būdą, jog galėčiau susikaupti ir nuraminti savo mintis. Ir ey! Dar noriu daugiau žaidimų skirtų Vive ir Oculus! VR yra taip šaunu!“,- emocingai rašė aktorius.

Įdomu tai, jog abi technikos gigantės nepasididžiavo ir N.P.Harrisui atsakė, taip parodydamos dėmesį garsiam žmogui, kas savaime reiškia reklamą, bei atskleisdamos šiek tiek laukiančio turinio.

Aktoriui buvo siūlomas meditacijos žaidimas ir Stormland

HTC nusprendė nušauti du zuikius vienu šūviu ir garsenybei pasiūlė ReMind VR. Tai j šį mėnesį pasirodžiusi programėlė, kuri padės žmonėms atsipalaiduoti, nusiraminti.

„Ką gi, mes pamėginsime įmušti du įvarčius vienu metu. Kaip jums skamba minčių nuraminimas ir virtuali realybė vienu metu? Tai galėsite gauti iš Remind VR“, – buvo rašoma pranešime.

Stormland žaidimas

Tuo tarpu Oculus pasuko visai kitu keliu – Facebook priklausanti kompanija patarė Barniui pažvelgti į E3 konferencijoje pristatytą atviro pasaulio žaidimą Stormland, bei pasiūlė jau dabar užmesti akį į jį pačiam užsidėjus akinius.

„Ar matei E3 parodoje rodytą Stormland treilerį? (Žaidimas pasirodys ant Rift platformos 2019-ais). Parašyk mums žinutę, jei jau dabar nori pabandyti kūrinį“, – rašė Oculus.

Akivaizdu, jog tokių žvaigždžių dėmesys yra į naudą VR, kadangi vis daugiau žmonių išgirsta apie technologiją, nusprendžia ją išbandyti.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *