Nemokama Kriptovaliuta

Nemokama Kriptovaliuta

Akivaizdu, jog kriptovaliutos vis labiau skverbiasi į mūsų gyvenimą, o tokios gigantės kaip Bitcoin ar Litecoin apskritai jau turi didžiulį svorį verslo pasaulyje. Nuo šiol kriptovaliutų galėsite prisirinkti visiškai už dyka! Kalba eina apie Pokemon Go stiliaus programėlę Aircoins, kurios dėka vaikščiosite po apylinkes ir rinksite pinigus.

Programėlė veikia tiek ant iOS tiek ant Android įrenginių, todėl ja galės naudotis praktiškai visi, skaitantys šią straipsnį. Iš karto norime nuvilti tuos, kurie tikisi nemokamai prisirankioti Bitcoin ar Ethereum – to čia nebus. Tai platforma, kurioje rasite tik mažiau garsias ir išpopuliarėti norinčias valiutas. Kadangi visa tai nieko nekainuoja, jų prisirinkę galėsite laukti monetų kainų šuolio, kuris gali įvykti, gali ne.

Aircoins programėlė

„Jau dabar turime daugybę partnerių, kurie integravo savo kriptovaliutas į mūsų saugią blokų grandinės ekosistemą. Tikimės, jog programėlė bus naudinga visoms pusėms – tiek vartotojams, tiek kūrėjams. Daugelis žmonių yra girdėję apie kriptovaliutas ar bitkoiną ir dabar galės patys gauti tokios valiutos visiškai nemokamai“, – sėkminga programėlės ateitimi neabejojo Aircoins vadovas Emal Safi.

„Programėlė sudomins tiek žaidėjus, tiek kriptovaliutų mėgėjus, kurie galės smagia forma gauti nemokamų monetų. Programėlės atsisiuntimas ir monetų kolekcionavimas nereikalauja jokių specialių žinių – tai padaryti gali kiekvienas“, – apie programėlės privalumus pasakojo E.Safi.

Šiuo metu prie Aircoins ekosistemos prisijungė 15 kriptovaliutų, o daugiau jų planuoja ateiti vėliau. Partnerių monetų kainos labai įvairios, o vienas vienetas prasideda nuo 0.004 JAV dolerio. Kaip ir minėjome, šiuo metu aukso puodo nepasiimsite, nebent viena iš partnerių netikėtai smarkiai pakeltų savo akcijas.

Aircons iOS programėlė

Aircoins Android programėlė

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *