NextVR Virtualių akinių programa

nextvr programa

NextVR – tai jau dabar neblogai žinoma kompanija, kuri užsiima sporto bei kitų renginių tiesioginiu transliavimu tiesiai į virtualios realybės įrenginius. Keisčiausia, jog programa būdavo neprieinama prabangiausių VR akinių – HTC Vive savininkams. Tačiau ši bėdelė pagaliau ištaisyta.

Nuo šiol transliacijas galėsite žiūrėti ir per HTC Vive bei Vive Pro įrenginius, jums tik reikia atsisiųsti šią programėlę – NextVr Vive įrenginiams.

Sporto VR transliacijų lyderė iš pradžių koncentravosi į mobiliųjų naudotojus ir teikė paslaugas tik jiems. Vėliau prie kompanijos prisijungė Playstation VR, Windows mišriosios realybės įrenginiai, kol galiausiai eilė atėjo ir prestižiniams – HTC bei Oculus.

Beje, pastabūs mūsų skaitytojai jau turėjo girdėti NextVR vardą – būtent ši kompanija leidžia stebėti NBA kovas ant savo sofkutės ir jaustis lyg tikroje arenoje. Apie tai plačiau paskaitysite čia – VR pagalba stebėkite lemiamas NBA kovas pirmose eilėse!

NextVr jau mąsto apie ateitį

Oculus Rift naudotojai kol kas NextVR bandyti negali, tačiau kūrėjai ramina, jog tik dienų klausimas, kada prie gausaus būrio suderinamų įrenginių prisijungs ir virtualios realybės pradininkai.

NBA žiūrėjimas su Virtualiais akiniais

NextVR nestovi vienoje vietoje – dar praėjusį mėnesį komanda paskalbė, jog ateityje palaikys 6DOF video bei itin aukštos rezoliucijos standartus. Tai skaitydami tikriausiai mielai šypsosi tokių akinių kaip Samsung Odyssey arba Vive Pro savininkai, turintys tikrai labai gerus ekranus. Tiesa, aukštos rezoliucijos funkcija kol kas neprieinama, tačiau jau netrukus turėtų pasirodyti.

Daugeliui kyla klausimas, kodėl gi taip ilgai užtruko, kol NextVr atkeliavo iki prestižinių VR akinių? Kompanija tikina, jog tai buvo paprasčiausia strategijos dalis – jie norėjo pirmiausia patikrinti, ar tai suveiks ant ne tokių galingų įrenginių. Įdomu ir tai, jog kiekvienai platformai programa buvo kuriama nuo nulio – nenaudojama nei „Unity“ nei „Unreal“. Taip buvo siekiama išvengti įvairiausių klaidų, geriau prisiderinti prie įrenginių.

NextVR nuo šiol prieinama šiose platformose – Oculus Go, VIVE, Windows MR, Gear VR, Daydream bei PSVR.

 

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *