Nintendo virtualūs akiniai

Turbūt daugelį šis faktas nustebins, tačiau dėl Mario frančizės labiausiai žinoma Nintendo kompanija buvo viena iš virtualios realybės pradininkių.

Konsolių gamintojai dar 1995 metais pristatė Virtual Boy, kuris didelės sėkmės nesulaukė – žaisti su šiais akiniais buvo labai nepatogu, siaubingai vargdavo akys, o ir pardavimai buvo prasti.

Ir štai, po daugiau nei 20 metų Nintendo ir vėl bando bristi į tą pačią upę – oficialiai paskelbta apie Labo – priedą, padėsiantį šeimoms susipažinti su virtualia realybe.

Reikia suprasti, jog tai nebus konkurentas nei Oculus, nei HTC. Akiniai naudos pačią paprasčiausią technologiją ir jeigu jau reikėtų juos su kuo nors lyginti, tai būtų Google Cardboard.

Nintendo VR akiniai

Akiniai dienos šviesą išvys jau balandžio 12 dieną ir pagrindinis rinkinys kainuos viso labo 40 dolerių. Už juos gausite akinius bei šautuvą.

Norėdami gauti visus priedus, suplosite mažiausiai 70 dolerių, tačiau žinant prabangių VR akinių kainas, tai vieni juokai.

Nintendo labai nedetalizuoja, kam tie priedai bus skirti, tačiau tai galima nuspėti vien iš pavadinimų – tarkime „Bird“ tikriausiai siūlys galimybę pasimėgauti panorama iš paukščio skrydžio.

VR entuziastai spėja, jog šiuo žingsniu Nintendo tiesiog tyrinėja vandenis – bus žiūrima, kokia žmonių reakcija ir ateityje galbūt išvysime aukštesnės klasės gaminį.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *