NOLO VR sekiklių sistema

nolo-sistema

Kinijoje įsikūrusi Nolo VR kompanija, kurianti 6DOF technologija veikiančią mobiliųjų telefonų sekiklių sistemą NOLO CV1 gavo didžiulę, 10 milijonų JAV dolerių piniginę injekciją iš investuotojų. Startuolį tokia suma pradžiugino į išmanias technologijas nuolat investuojantys „BlueRun Ventures“ bei Nigerijoje įsikūrusi „Lotus Capital“ bendrovė. Panašu, jog nors vieni sulaukė tikro laiško iš Nigerijos, siūlančio finansinę paramą.

Gavę paramą NOLO VR toliau tobulins sistemą, programinę įrangą, labiau įsitrauks į marketingo kampaniją. Jau netrukus pasirodys startuolio sukurta mobiliųjų telefonų 6DOF programėlė, kuri manoma, jog vadinsis Nolo Home.

Grįžtant prie CV1 sistemos – ja patikėjo patys žmonės. Nolo dalyvavo „Kickstarter“ kompanijoje ir surinko 231 000 dolerių – tai beveik penkis kartus daugiau, nei buvo planuota.

NOLO naudoja ir kiti startuoliai

200 dolerių kainuojančioje sistemoje rasite sensoriaus bazinę stotelę, du pultelius bei sekiklį, kuris užsideda ant virtualių akinių viršaus. Tokios sistemos pagalba mobiliųjų telefonų 3DOF patirtis gali virsti 6DOF – vaikščiosite po aplinką ir nebereikės sėdėti vienoje vietoje. Rifcat pagalba galėsite žaisti netgi kai kuriuos kompiuterių žaidimus!

Beje, būtent NOLO CV1 sekiklių sistemą pasirinko ir netrukus pasirodysiantys MIX akiniai, apie kuriuos jau rašėme – Naujovės: Pagaliau visiems prieinami AR akiniai.

NOLO VR skelbia, jog visame pasaulyje parduota jau daugiau nei 10 000 įrenginių – pradedant Europa, baigiant Japonija ar Pietų Korėja.

„Mobilūs telefonai visiškai pakeitė kompiuterių rinką, o dabar viskas sukasi aplink VR technologiją. Gavę piniginę injekciją, koncentruosimės į turinį. Bendradarbiausime su PSVR ir SteamVR kūrėjais bei mėginsime gauti kiek įmanoma daugiau žaidimų, palaikančių 6DOF. Žinoma neapleisime ir įrangos tobulinimų bei marketingo – norime, jog pardavimai vis didėtų“, – apie planus papasakojo NOLO įkūrėjas Daoning Zhang.

 

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *