Notch virtualios realybės programėlė

Notch virtualios realybės programėlė

„Notch“ – tai realiu laiku veikiant grafikos programėlė, kuri suteikia galimybę grafikos dizaineriams ir kitiems menininkams kurti įspūdingus virtualios realybės objektus neturint jokios programavimo patirties. Vrrfocus.com žurnalistai susisiekė su kompanijos marketingo direktoriumi Marku Jenningsu, kuris plačiau papasakojo apie produktą ir kaip jis veikia.

notch vr programa

M.Jenningsas tikino, jog „Notch“ idėja kilo todėl, jog norėta virtualios realybės kūrinių darymo procesą padaryti lengvesniu uždaviniu.

„Šis projektas gimė tuomet, kai pamatėme, kaip ilgai užtrunka virtualios realybės grafikos apdorojimo procesas. Mes nusprendėme, jog galime geriau, galime tai ištaisyti. Nuo to laiko žingsnelis po žingsnelio tobulėjame ir einame į priekį, nors ko norėjome dar nepasiekėme ir turime tik BETA programos versiją“, – pasakojo direktorius.

„Mūsų „Notch“ programa – tai lyg širdis. Realaus laiko grafikos apdorojimo programa yra kertinis dalykas, norint sukurti išties įspūdingą VR pramogą. Tam, jog lengviau būtų įsivaizduoti viso to svarbą, pagalvokite apie Beyonce ar U2 konkursą arba Euroviziją – ten negali būti jokių klaidų., viskas turi vykti realiu laiku„ – apie programos reikalingumą pasakojo M.Jenningsas.

Notch virtuali realybė

„Notch“ sukurta taip, jog net ir žmonės, mažai susidūrę su grafika ir VR patirties kūrimu, gali gana lengvai viską perprasti ir sukurti tikrai gerų kūrinių. Programos tikslas, jog kūrėjai galėtų lengvai perkelti į virtualią realybę savo meninius sugebėjimus ir jiems nereikėtų laužyti galvos, kaip padaryti vieną ar kitą dalyką.

Tai ne žaisliukas, prieš imantis „rimtų“ programų

„Manau, jog sukūrėme tikrai labai patogų valdymo skydelį. Artistai, nors kažkiek susidūrę su judančia grafika, akimirksniu viską perpras. O toks ir yra mūsų tikslas – patogumas. Vis tik „Notch“ nėra paprastutė programa. Joje yra daugybė įrankių, praktiškai viskas, ko reikia. Nenorime, jog artistui tektų jungti keletą programų, siųstis failus ir t.t. Viskas turi būti paprasta.

Pagrindinis „Notch“ privalumas – galite kurti profesionalią VR patirtį be menkiausių programavimo žinių. Jums nereikės parašyti nei vieno programinio kodo. Reikia suprasti, jog tai nėra žaisliukas, kurį išbandžius galima imtis VR kūrimo su kitomis, „rimtomis“ programomis. Tai jau yra puiki programa, leisianti kurti įspūdingus dalykus“, – apie programą pasakojo direktorius.

„Notch“ atrodo išties intriguojantis projektas, tačiau programa nėra pigi. Norėdami naudoti platformą, turėsite ją išsinuomoti mažiausiai 12 mėnesių, o minimalus mėnesinis mokestis – 99 doleriai. PRO versija kainuoja perpus daugiau.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *