Oazė virtualios realybės žaidimas

Oazė virtualios realybės žaidimas

„Oazė: Žaidimas prasideda“ – tai pats naujausias Steveno Spielbergo filmas, pasakojantis futuristinę istoriją apie 2045 metus. Tai laikas, kai žmonės mieliau leidžia laiką virtualioje, o ne tikroje realybėje. O kai populiaraus žaidimo OAZĖ savininkas paslepia „velykinį kiaušinį“ su milžiniška suma, prasideda visiška velniava.

Vos pasirodžius šiam filmui, buvo išleistas ir mini žaidimas, kurio pavadinimas, surprise, surprise! „Ready Player One: Oasis beta“. Žaidimą jau galite parsisiųsti iš „Steam“ platformos, o svarbiausia – jis jums nekainuos nė cento.

Šia pramoga galės mėgautis abiejų VIVE versijų, „Oculus Rift“ bei „Microsoft Mixed Reallity“ turėtojai.

Keletas žaidimo tipų

„Oasis beta“ galėsite mėgautis net keliais skirtingais žaidimų tipais, todėl ši pramoga neturėtų greitai atsibosti.

  • Gauntleto planeta – reikės laviruoti begaliniu atrodančiame požemyje, o viską dar labiau apsunkins gyvi numirėliai, norintys jus sunaikinti. Aukso kolekcionavimas didins jūsų taškus, o surastas maistas atstatys gyvybes. Tačiau tik šaudymo iš lanko įgūdžiai padės išgyventi.
  • Kova dėl Oazės  – reikės mėginti apsaugoti Oazę nuo čia vis plūstančių „IOI Sixers“ būrių. Šis žaidimo būdas jums bus nesvetimas, jei teko dalyvauti „tvirtovių gynimo“ pramogose. Čia bus panaši sistema – plūs vis nauji priešų būriai ir jūsų misija bus juos sulaikyti.
  • Gunterių pakilimas čia jums teks kautis su neįtikėtinai gausia ir gerai treniruota „IOI Sixers“ armija. Tai galėsite daryti vienas, arba kartu su vienu ar dviem savo draugais – keliese naikinti priešus visuomet smagiau! Mini žaidimo tikslas – kaip įmanoma ilgiau išgyventi, renkant nužudytų priešų monetas ir randant įvairius patobulinimus.
  • Gniuždymas – tai futuristinis veiksmo žaidimas, kuriame jums į rankas įduodami du įdomūs prietaisai, kuriuos galime pavadinti… Skydais? Taigi su tais „skydais“ turite naikinti įvairius į jus lekiančius objektus. Tai skamba kaip paprastas veiksmas, bet patikėkite, teks pavargti!

Apibendrinant, tai nėra stebuklingas žaidimas. Jis netaps klasika. Tai ne naujasis GTA ar „Call of Duty“. Tiesiog tai pramoga tiems, kurie mat filmą ir norėtų kelias valandas patys jame sudalyvauti. Reikia nepamiršti ir to, jog žaidimas visiškai nemokamas.

 

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *