Oculus Go žaidimai

Oculus Go – ne taip jau seniai atsiradę autonomiški virtualūs akiniai, kuriems nereikalinga jokia papildoma įranga.

Nepaisant to, jog tai gana naujas produktas, kūrėjai nesnaudžia ir kas savaitę išleidžia ne vieną naują žaidimą ar programą būtent Oculus Go įrangai. Mes kas savaitę jums pristatysime, kas nauja išleista šiems VR akiniams.

Šią savaitę ekosistema sulaukė aštuonių naujų kūrinių. Juose susipažinsite su moterimis mokslininkėmis, mokysitės parkuotis, žiūrėsite vaizdelius, susipažinsite su logistika bei senovės Roma.

Breaking Boundaries in Science

Kaina ir nuoroda: Nemokamas –  Oculus parduotuvė

Tai virtualios realybės patirtis, kuri padarys jus protingesniu. Joje sužinosite apie kelias garsiausias mokslininkes moteris, iki šiol žavinčias savo drąsa ir atradimais. Nuostabioje VR pramogoje daugiau sužinosite apie Jane Goodall, Maria Curie bei Grace Hopper.

Žaidimo dėka bus galima sužinoti daugiau apie šių moterų gyvenimus, pasiekimus bei darbo aplinką. Neseniai pasirodęs kūrinys buvo puikiai sutiktas žmonių ir praktiškai neturi prastų atsiliepimų.

ParkingVR

Kaina ir nuoroda: 4,99 euro – Oculus parduotuvė

Tai nėra stebuklingas žaidimas, bet reikia žiūrėti tiesai į akis – Oculus Go naudotojai desperatiškai laukia gero lenktynių žaidimo ir šis bent jau laikinai užpildys spragą. ParkingVR atliksite parkavimo veiksmus bei lėksite penkiose trasose ir mėginsite atrakinti naujus automobilius. Žmones labiausiai nuviliantis dalykas – nekaip atrodanti grafika.

VRTube

Oculus Go žaidimai

Kaina ir nuoroda: Nemokamas – Oculus parduotuvė

Tokių programėlių Oculus Go akiniams jau esame matę, tačiau kokybiška jų alternatyva taip pat nepamaišys. Jos pagalba atsidursime virtualios realybės kino teatre ir galėsime žiūrėti Youtube turinį.

CSU Immersive Experience

Oculus Go žaidimai

Kaina ir nuoroda: Nemokamas – Oculus parduotuvė

Tai labai specifinė pramoga, labiausiai patiksianti tiems, kurie studijavo arba ketina studijuoti CSU universitete, arba yra vienos iš šios įstaigos sporto komandos fanas. Kita vertus, ši pramoga parodo, kaip universitetas rimtai žiūri į VR ir AR technologijas, kas tikrai džiugina.

Insta360Moment

Kaina ir nuoroda: Nemokamas – Oculus parduotuvė

Programėlė skirta žiūrėti 360 laipsnių turinį, tačiau kol kas negalime rekomenduoti jos siųstis. Žmonių atsiliepimai leidžia aiškiai suprasti – labai reklamuota programėlė kol kas veikia tragiškai, stringa, nepaleidžia turinio bei sukelia pykinimą.

DELIVRIT

Oculus Go žaidimai

Kaina ir nuoroda: Nemokamas – Oculus parduotuvė

Tai pramoga, kuri padės jums susipažinti su šimtamilijonine industrija – logistika. Sužinosite, kokie darbai būna šioje srityje ir kokie iššūkiai pasitaiko, norint pristatyti krovinį iš vieno pasaulio kampelio į kitą.

Tai visiškai nemokama septynių minučių patirtis, taigi ją išbandę neprarasite nei pinigų nei labai daug laiko.

Flight Over Ancient Roma

Kaina ir nuoroda: 4,99 euro – Oculus parduotuvė

Ar kada nors pagalvojote, kaip būtų smagu nusikelti į senovės Romą pačioje jos šlovės viršūnėje? Su virtualia realybe tai įmanoma! Šios pramogos dėka sėsite į oro balioną ir pamažu skrisite po miestą, kuris šiuo metu nebeatpažįstamas.

Tūkstančiai senų pastatų prisikels naujam gyvenimui, tarp jų ir patys žinomiausi, o jūs įgausite naujų žinių ir supratimo, kaip žmonės gyveno anksčiau.

The Roman Forum

Kaina ir nuoroda: 19,99 euro – Oculus parduotuvė

Tai tų pačių kūrėjų kaip ir prieš tai darbas – šį kartą jie itin išsamiai jus supažindins su Romos Forumu. Jeigu jį norėsite aplankyti dabar, rasite tik griuvėsių krūvą. Vis tik mokslininkai iš turimų duomenų atkūrė, kaip šis didingas statinys atrodė anksčiau, o visa tai pamatysite ir virtualioje realybėje. Vienintelis, galintis atbaidyti dalykas yra tikrai labai didelė kūrinio kaina.

 

Praėjusį topą rasite čia – Nauji Oculus Go žaidimai ir programos

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *