Nauji Oculus Rift S akiniai

Ilgą laiką rinkoje vartotojus džiuginę mažomis kainomis ir gera kokybe, Oculus nusprendė atsinaujinti ir paskelbė apie naujos Rift versijos išleidimą.

Virtualūs akiniai vadinsis Oculus Rift S, o didžiausias patobulėjimas lyginant su pirmtaku bus vidiniai sensoriai. Iki tol didžiausias Oculus trūkumas būdavo labai sudėtingas sensorių pastatymas, o nuo šiol šios problemos neliks, nes neliks pačių sensorių.

Akiniai paprasčiausiai apsijungs prie kompiuterio ir bus galima nerti į žaidimų ir pramogų pasaulį. Visa tai dėka dėl penkių sumontuotų kamerų, veikiančių „inside-out“ rėžimu.

Tiesa, daugelis liko nustebę dėl ekranų kokybės sumažinimo. Originaliame Rift buvo sumontuoti OLED, o čia bus tik LCD ekranai.

Tiesa, virtualūs akiniai turėtų būti patogesni, kadangi visiškai atnaujintas dirželio dizainas. Rift S prekybos lentynas pasieks jau šį pavasarį, o jų kaina sieks tik apie 400 eurų.

Parametrai

Svoris: Šiek tiek didesnis nei Rift
Rezoliucija: 1,280 × 1,440 akiai
Ekrano tipas: LCD
Atnaujinimo dažnis: 80 Hz
Matymo laukas: Šiek tiek didesnis nei Rift
Sekiklių sistema: Inside-out
Galimybės: 6DOF
Laido ilgis: 5 metrai
Prijungimas prie kompiuterio: DisplayPort 1.2 & USB
Reikalavimai kompiuteriui: Lygiai tokie pat kaip Rift, tik skiriasi jungtys.

Įdomu tai, jog kurdami naujus akinius Oculus konsultavosi su Lenovo kompanija, padėjusia parengti visiškai naują dizainą.

Nors naujieji akiniai naudos LCD ekranus, bet pasižymės aukštesne rezoliucija nei pirmtakai. Tiesa, labiausiai stebina tai, jog vėliau pasirodysiantys autonomiški Oculus Quest akiniai turės geresnius ekranus nei šie.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *