Oculus Quest akiniai

Oculus Quest akiniai

Dar 2016 metais Oculus paskelbė apie autonomiškus virtualius akinius, turėjusius Santa Cruz pavadinimą. Vakar specialioje konferencijoje jie pagaliau buvo pristatyti plačiajai visuomenei – dizainą pakeitęs produktas vadinsis Oculus Quest. Tai bus autonomiški akiniai, kuriems nereikės nei kompiuterio, nei telefono veikimui palaikyti.

Smagiausia, jog produktas pilnai palaikys 6DOF – bus sekami ne tik jūsų galvos, tačiau ir rankų judesiai. Tokios funkcijos nepalaiko nei Oculus Go nei Mirage Solo – pagrindiniai Quest konkurentai.

Itin laukiami virtualūs akiniai paprastiems vartotojams bus pradėti pardavinėti 2019 metų pavasarį – tiksli data kol kas nežinoma. Skelbiama, jog jie kainuos viso labo 400 eurų – tai žymiai mažesnė suma, nei buvo manoma iš pradžių.

Oculus Quest, kaip ir jaunesnis brolis Go, turės 1600×1440 rezoliuciją akiai, bei iš karto sumontuotą garso sistemą, taigi niekuo papildomai rūpintis nereikės- gausite tiek pultus, tiek akinius, tiek garsą.

Nors įrenginys ir palaikys 6DOF, jam nereikės jokių išorinių sensorių – pati veikimo sistema bus panaši į Windos Mixed Reality.

O grįžtant prie straipsnio pavadinimo – vienas labiausiai virtualios realybės tobulėjimą stabdžiusių dalykų buvo kaina. Nusipirkus Oculus Go už 200 eurų gaudavai tik mobiliesiems skirtus žaidimus, o PC įranga atsieina milžiniškas sumas. Oculus Quest leis už tikrai nedidelę kainą pasimėgauti itin kokybiškomis pramogomis.

Jau dabar oficialiai patvirtinta, jog ant platformos bus prieinami tokie šedevrai kaip Moss, SuperHot bei Star Wars, o tokius kūrinius išbandęs žmogus akimirksniu užsikrės VR manija.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *