oculus santa cruz akiniai

oculus santa cruz akiniai

Apie tai, jog kuria autonomiškus akinius kodiniu pavadinimu Santa Cruz, Oculus paskelbė dar 2016 metais. Vis tik šiais metais 6DOF technologiją naudojantis prietaisas paprastų gyventojų namų nepasieks – įsiveržimas į rinką žadamas tik pirmame 2019 metų ketvirtyje.

Tuo tarpu šiais metais Santa Cruz virtualūs akiniai bus pradėti siųsti programėlių ir žaidimų kūrėjams. Taip jie galės susipažinti su prietaiso galimybėmis, o kai kurie pritaikyti prie jų dabartinius savo kūrinius. Iš paskutinių kompanijos pranešimų galima suprasti, jog tikimasi daugumą Oculus Rift kūrinių pamatyti ir ant naujųjų.

Oculus šiais metais jau išleido vienus autonomiškus akinius – Oculus Go. Jie sulaukė milžiniško populiarumo, tačiau tai yra techniškai gana silpnas įrenginys, negalintis pasiekti daugiau nei Gear VR.  Santa Cruz galės pasiūlyti daug daugiau – jis bus apginkluotas galingesnėmis technologijoms, o daug ką reiškia vien jau 6DOF technologija įdiegta tiek akiniuose, tiek pultelyje. Tuo tarpu gandai apie Wireless apskritai sukelia VR bendruomenei orgazmą, tačiau tai vis dar lieka tik gandais.

Kol kas neaišku ir tai, kiek šis naujas technikos stebuklas galėtų kainuoti. Tai tikrai bus brangesnis įrenginys nei 300 eurų kainuojantys Oculus Go.  Realiausia, jog kaina bus šiose ribose – tarp 500 ir 700 eurų. Tokias sumas parinkome neatsitiktinai – tai Mirage Solo ir Vive Focus kaina. Gali būti, jog akiniai kainuos dar daugiau, kadangi jie vieninteliai iš konkurentų turės 6DOF.

Ką gi, liko tik laukti ir žiūrėti, kuo mus nustebins Oculus.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *