Oculus akinių televizija

Oculus tv programele

Nors dažnai sakoma, jog televizija miršta lėta ir skausminga mirtimi, toli gražu ne visi su šia nuomone sutinka. Jai prieštarauti verčia ir Oculus veiksmas, kurio dėka televiziją bus galima žiūrėti per virtualius Oculus Go akinius.

Pirmą kartą ši funkcija buvo pristatyta ne taip ir seniai – maždaug prieš mėnesį vykusioje Facebook F8 konferencijoje. Programėlė vadinasi labai paprastai ir suprantamai – Oculus TV. Programėlė jau būna originaliai įrašyta į visus naujus Oculus Go akinius.

Virtualus televizorius sėdint ant virtualios sofos

Ir kaip gi viskas vyksta? Užsidedate virtualius akinius, einate į virtualią svetainę ir jungiate virtualų televizorių! Tai visai ne pokštas – būtent tokiu būdu galite žiūrėti mėgstamas TV laidas ar filmus. Oculus TV viduje slepiasi daug kitų platformų – Netflix, Hulu, Red Bull TV, Pluto TV ir t.t. Ne visos jų veiks Lietuvoje ir ne visos bus nemokamos.

Vartotojus džiugina tai, jog sukurtas tikrai patogus meniu, leidžiantis lengvai pasirinkti, ką norėsite žiūrėti, arba susirasti gyvai rodomas sporto transliacijas.

Oculus TV programėlė

Jau dabar programėlėje yra tūkstančiai valandų vaizdo įrašų, tačiau tai tikrai ne pabaiga. Sporto sirgalius pradžiugins naujiena, jog baigiamos derinti sutarties su ESPN detalės.

Jeigu Oculus GO įrenginį pirkote seniau – tiesiog atsisiųskite programėlę ir mėgaukitės ja. Tuo tarpu naujai pirktuose akiniuose jis bus įdiegta iš karto.

 

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *