Pixel Ripped žaidimas

Virtualios realybės technologijai vis labiau plintant visame pasaulyje, galime pasiūlyti visą sąrašą žaidimų, kurie pasirodys 2018 metų gegužės mėnesį vien ant „Oculus“ platformos. Dauguma sąrašo žaidimų veiks ir ant VIVE akinių, tačiau šį kartą orientavomės būtent į VR pradininkus, mat būtent „Oculus“ techniką turi dauguma Lietuvos virtualios realybės entuziastų.

Mūsų sudarytas sąrašas yra atsitiktinis – anksčiau paminėtas žaidimas nebūtinai yra geresnis. Tuo labiau, jog gerumas yra gana subjektyvi sąvoka. Mes tiesiog jums pateiksime gaires, ko laukti ir kam taupyti savo eurus šį mėnesį.

Blind

Blind žaidimas virtualiai realybei

„Tiny Bull Studios“ – kompanijos iš Italijos kuriamas VR žaidimas jums leis įsikūnyti į jaunos merginos, kuri ką tik apako kailį. Kūrinyje sužinosite ne tik Jane istoriją, čia persipins daugybė paslaptingo namo paslapčių. Jus į priekį ves kraupokas užkadrinis balsas, reikės spręsti įvairius galvosūkius ir puzles, rasti išeitis iš bėdų.

Gana šiurpus žaidimas bus maždaug 5-6 valandų trukmės.

Daugiau apie žaidimą galite paskaityti ankstesniame mūsų straipsnyje – Psichologinio trilerio „Blind“ tyzeris.

 

The ArcSlinger

The ArcSlinger virtualios realybės žaidimas
Youtube.com nuotrauka

Tai senųjų Vesternų tipo šaudyklė, tačiau šiek tiek sumoderninta, kadangi pagrindinis jūsų priešas bus vienaakis robotukas. Tai kūrinys, kuriame nereikės pernelyg naudotis smegenimis – tiesiog išsišaudysite kelią į priekį. Tam, jog žaidimas netaptų monotoniškas, kūrėjai sugalvojo tobulinimo sistemą. Patiuningavę ginklą galėsite dar įspūdingiau ištaškyti blogiukus.

Iš pradžių žaidimas buvo skirtas „Daydream“ platformai, kur tapo tikru hitu. Tai pastebėję kūrėjai nutarė nerti ir į „Oculus“ rinką.

Užsisakyti naujienas apie žaidimą galite ČIA.

 

Beat Saber

Beat Saber žaidimas

Neslėpsime – mums tai bene laukiamiausias virtualios realybės metų žaidimas. Svarbiausia, jog jo technika ir sumanymas yra neįtikėtinai paprasti – tiesiog pagal muziką kapojami 3D kubeliai. Tačiau kaip tai smagu! Be to tai darysime su tikru šviesos kardu!

Šio žaidimo pradinę versiją galima atsisiųsti ir žaisti jau dabar ir kol kas negirdėti blogų atsiliepimų, panašu, jog kūrėjai pataikė tiesai į dešimtuką.

Jau rašėme apie tai, kaip sumanus vyriškis specialiai šiam žaidimui pasigamino dviašmenį šviesos kardą – apie tai galite paskaityti čia – http://vrnaujienos.lt/beat-saber-vr-zaidimas/.

„Beat Saber“ galite įsigyti ČIA.  Žaidimo kaina šiuo metu siekia 20 eurų, tačiau beveik neabejojame, jog nesigailėsite nei vieno išleisto euro.

 

Rush

Rush žaidimas

Galbūt visuomet svajojote šokti su parašiutu, tačiau bijote, jog neįveiksite aukščio baimės? Arba neturite kišenėje papildomų kelių šimtų eurų? Tokiu atveju jums į pagalbą ateis šis virtualios realybės žaidimas!

„Rush“ tai šuoliai su parašiutu, „Hario Poterio“ filmus primenančios lenktynės ore ir dar daugybė įvairių pramogų. „Samsung“ telefonams skirtas žaidimas jau šį mėnesį persikels ir į „Rift“ platformą, kas visiškai nestebina – abu prekės ženklus valdo „Facebook“ kompanija.

Sekti naujienas apie šį žaidimą galite ČIA.

Carly & the Reaperman: Escape from the Underworld

Carly and the Reaperman žaidimas
Steampowered.com nuotrauka

Apie šį žaidimą mes jau rašėme, taigi plačiau galite paskaityti paspaudę šią nuorodą – Carly& the Reaperman – žaidimas kuriantis naują VR žanrą.

Toks pavadinimas parinktas ne veltui. Nors kūrinį galima žaisti ir vienam, jis pritaikytas laiko leidimui dviese. Ir čia yra įdomioji dalis – vienas valdo giltinę virtualiame pasaulyje, tuo tarpu kitas mergaitės Clary veiksmus atlieka klaviatūros ar pulto pagalba realiame pasaulyje.

Tai įdomus, intriguojantis ir intensyvus žaidimas, kuris pradės naują žanrą ir neabejotinai taps hitu.

Plačiau apie žaidimą galite sužinoti ČIA.

 

Pixel Ripped 1989

Pixel Ripped žaidimas

Tai neabejotinai yra žaidimas žmonėms, jaučiantiems nostalgiją seniesiems kūriniams, tokiems kaip gyvatėlė ar Mario. Technologijos vis labiau juda į priekį, tad šie kvadratiniai žaidimai pamažu pasimiršta. Keisčiausia tai, jog būtent naujausia technologija – virtuali realybė ir padės juos atgaivinti.

Užsidėję „Oculus“ akinius galėsite į rankas pasiimti legendinį  „Game Boy“ kompiuterį ir žaisti fantastiškus senus žaidimus. Tiesa, nepamirškite, jog būsite kitoje realybėje, tad teks saugotis, jog mokytoja nepamatytų, kaip pramogaujate per pamokas.

Jeigu jau jums kilo noras grįžti prie senų žaidimų, darykite tai stilingai!

Daugiau apie „Pixel Ripped“ galite sužinoti ČIA.

 

Neįtraukta į sąrašą

Mes kaip ir didžioji dalis „Oculus“ bendruomenės, laukiame tokių žaidimų kaip „18 Floors“, „Primordian“ bei „Chemistry Adventures in the Wonder Lab“, tačiau jų į sąrašą neįtraukėme dėl nežinomybės. Visų trijų kūrinių statusas jau kurį laiką yra „greitai pasirodys“, tačiau panašu, jog kūrėjai ir gerbėjai tą greitai supranta skirtingai.

 

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *