Paper Valley nuotrauka
Paper Valley nuotrauka
Youtube.com nuotrauka

Visai neseniai ant „Oculus“ platformos pasirodęs „Paper Valley“ žaidimas mums suteikia išties išskirtinę pramogą. Iš esmės tai yra žaidimas, skirtas atsipalaidavimui ir nespaudžiantis gerinti rekordus ar vykdyti misijas. Tačiau jis pasižymi kažkokia magija, kadangi pradėjus žaisti, labai sunku sustoti tai daryti.

Žaidimo eiga

„Paper Valley“ žaidimas prasideda niūrioje, pilkoje aplinkoje, pilnoje griūnančių statulų ir paminklų. Tačiau yra būdas į šį niūrų pasaulį sugrąžinti spalvas, augmeniją bei tekančius upelius. Tai popieriniai lėktuvėliai! Skraidydami, darydami kilpas ir kitus triukus, jie tiesiog akyse atgaivins visą slėnį, pripildys jį gyvybės.

Tiesa, paleisti lėktuvėlius iš pradžių nebus labai paprasta, reikės nemažai praktikos, kol išmoksite sėkmingai tai daryti. Kita vertus, tai gana intuityvus veiksmas, tiesiog pasiimkite vieną lėktuvėlį ir mėginkite lengvai paleisti jį iš rankų. Be to, jau paleidus lėktuvėlį iš rankų, galėsite jį valdyti pulteliu, nukreipti ten, kur norėsite. Tai tikrai pravers, nes kartais bus didelis vėjas ir valdyti bus tikrai nelengva.

Pats žaidimo tikslas yra pataikyti į šviečiantį taikinį, tačiau kartais galėsite užsidirbti papildomų taškų skriedami per kitus objektus. Tačiau neužsižaiskite – galite surinkti daug taškų papildomais veiksmais, tačiau tikslas – perskrieti geltoną pagrindinį taikinį.

Paper Valley žaidimas

Tenka priminti, jog čia atsipalaidavimui skirtas žaidimas – jis tikrai nekels įtampos. Nepamatysite „Game Over“ užrašo, nepataikę į taikinius, jokių gyvybių ar baudų, kai išnaudojate visus lėktuvėlius. Jeigu išnaudojate geltonuosius, gaunate begalines atsargas raudonųjų ir toliau galite bandyti įskristi į taikinį. Galite pamiršti „bonus“ taškus ir tiesiog atsipalaidavę visuomet taikykite į taikinį – iš esmės, žaidimas tam ir sukurtas.

Po kiekvieno pereito lygio būsite grąžintas į pagrindinį lauką su didžiuliu medžiu, kur jūsų lėktuvėliai magiškai skraidys aplinkui. Žaidime nėra akivaizdžios taškų sistemos, taigi iššūkius galite susikurti tik patys sau.

Paper Valley zaidimas

„Paper Valley“ žaidimas yra maždaug 2 valandų trukmės. Jį perėjus apima jausmas, jog lygiai yra pernelyg vienodi, galėtų būti labiau išsiskiriantys, nepanašūs. Taip pat su laiku vis mažėja „oho!“ momentų, kurie būna tik pačioje žaidimo pradžioje. Bene įspūdingiausias jausmas yra stebėti, kaip praskriejus lėktuvėliui, atgyja įspūdingi spalvoti augalai. Tačiau smalsumas nėra visiškai patenkinamas. Kodėl augalai atgyja tik tuomet? Kas dar gyvena šiame pasaulyje? Dažnai apima jausmas, jog žaidimas ne iki galo išpildytas, per daug remiamasi viena linija. Pereinamas lygis, patenkama į kitą pilką lygį, kuriame atliekamas tas pats veiksmas. „Paper Valley“ per daug monotoniškas.

Kita vertus, šiuos dalykus trūkumais galima pavadinti tik žaidimui skiriant labai daug dėmesio, dažnai jį įsijungiant. Tačiau jei retkarčiais norėsite atsipalaiduoti, nesivaikydami rekordų ar rezultatų, „Paper Valley“ taps nuostabia pramoga.

Klaidos

Popieriniu lėktuvėlių žaidimas

Nors iš pradžių pasaulis būna pilkas ir nuobodus, vėliau jis virsta į įspūdingą, gražią ir spalvotą vietą, teikiančią malonumą. Ir viskas jūsų dėka! Tuomet matote linksmą ir spalvingą pasaulį, primenantį animacinius filmus.

Pats lėktuvėlių paleidimo procesas yra gana sklandus, tačiau žaidžiant keletą kartų teko pasukti galvą, kodėl ši transporto priemonė neskrenda šiek tiek aukščiau, yra lengvai blaškoma vėjo, nors anksčiau viskas buvo tvarkoje. Tuomet būdavo lengvai išnaudojamos geltonųjų lėktuvų atsargos kaip reikiant nesupratus, kas buvo daroma ne taip.

Žaidimo metu prie jūsų galvos nuolat sukasi šūsnis kitų lėktuvėlių, kurie gali pradėti erzinti, trukdyti susikaupti ir tiksliai mesti į taikinį. Taip pat buvo pastebėta klaida, jog kartais praktiškai neįmanoma paimti lėktuvėlio metimui – rankos tiesiog praeina kiaurai.

Kur pirkti ir kiek kainuoja?

Šį atsipalaidavimo žaidimą galite įsigyti oficialioje  „Oculus“ parduotuvėje – https://www.oculus.com/experiences/rift/1897965323553985/

Žaidimas šiuo metu kainuoja 17 eurų

 

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *