Papildyta realybė Godzila

Papildyta realybė Godzila

Godzila – tai iš jūros gelmių išniręs padaras, primenantis dinozaurą ir naikinantis viską aplinkui. Šis personažas žinomas visame pasaulyje, o Japonijoje – tiesiog dievinamas. Ir nieko nuostabaus, kadangi filme radioaktyvus gigantas niokoja būtent tos šalies sostinę Tokijų.

Įsivaizduokite, jog Godzila tikrai yra ir matote, kaip nuo jos galingų žingsnių dreba visa žemė. Na, turbūt tai įsivaizduoti sunku. Tačiau HoloLens papildytos realybės akinių pagalba net neįsivaizduosite, o tikrai pajausite siaubą, kai priešais jus stūksos dangoraižio dydžio pabaisa.

Tokią patirtį sukūrę HoloLens keletui žmonių leido pažiūrėti, kaip holograminė Godzila slampinėja po Tokijų. Dreba žemė, riaumojimas ir šūviai – pasijusite lyg filme! Ši patirtis pavadinta Godzilla Nights.

papildyta realybe godzila

Tam, jog patirtis būtų dar įtikinamesnė, buvo pasamdyti aktoriai, kurie apsimetę kareiviais mėgino sustabdyti jūsų pabaisą, tačiau ją išvydę pradėjo panikuoti ir šaukti iš siaubo. Tai buvo puikus sprendimas, dar labiau sustiprinę tikrumo jausmą.

Apmaudu, tačiau šia pramoga gali pasimėgauti tik labai ribotas kiekis žmonių. HoloLens Godzilą išlaisvins tik Tokijuje, o norintys užsidėti papildytos realybės akinius turi registruotis ČIA.  Loterijos būdu bus pasirinkta tik 140 žmonių, o norinčių, patikėkite, yra daug daugiau.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *