Papildyta Realybė žvejyba

Papildyta Realybė žvejyba

Ar kada nors galvojote apie tai, kaip būtų šaunu pažvejoti savo vonioje ar svetainėje, sėdint ant sofkutės? O gal norėtumėte pagauti svajonių žuvį tiesiog ant asfalto, laukiant troleibuso? Tenka pripažinti, jog realybėje tai sunkiai įsivaizduojamas dalykas. Tačiau tam yra papildyta realybė!

Tokią pramogą telefonų turėtojams kuria Resolution Games kompanija, gana gerai žinoma dėl tokių kūrinių kaip Narrows, Solitaire Jester bei Bait!Arctic Oceans – pastarasis buvo skirtas Facebook virtualios realybės programėlei. Taigi patirtis turinti komanda šiuo metu dirba ties Bait! Under the Surfacežaidimu leisiančiu žvejoti bet kur ir bet kada.

Virtuali Realybė Žvejyba

Jau pristatytas naujojo žaidimo paerzintukas, tačiau nežinoma visa reikalinga informacija. Bait! Under the Surfactikrai turės multiplayer rėžimą – vienas žaidėjas sukurs vandens telkinį ir prie jos galės prisijungti kiti žmonės, bei varžytis dėl geresnio laimikio. Tiesa, kiek tiksliai piliečių galės pramogauti tinkle, dar neaišku, tačiau tikrai ne mažiau nei 3.

Kompanija nesistengia sukurti įspūdingos grafikos ir vaizdų kūrinio – tai bus tiesiog žaidimukas, kuris padės bet kurioje vietoje linksmai praleisti laiką su sava, o gal ir svetima kompanija.

Tiksli žaidimo išleidimo data nėra atskleidžiama. Jis veik tiek su Android, tiek su iOS įrenginiais.

https://www.youtube.com/watch?v=48BZAZGa4P4

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *