Papildytos realybės programėlė

papildytos relaybes pamokos

Turbūt retas tai pastebi, tačiau papildytos realybės technologija vis labiau skverbiasi į mūsų gyvenimą. Naudojame Snapchat ar Messenger filtrus, gaudydavome pokemonus. Prekiniai ženklai taip pat nesnaudžia – jau galima neišlendant iš namų pasižiūrėti, kaip juose tiktų badai ar tapetai, ar ant mūsų rankos gražiai atrodytų prabangus laikrodis.

Technologijų gigantė Google nusprendė žengti žingsnį, kuris leistų AR programėles kurti ir eiliniam Jonui, šiek tiek mokančiam programuoti, tačiau nežinančiam, nuo ko pradėti daryti papildytos realybės patirtis.

Pamokos eiliniam Jonui

Google išleido labai išsamų, 15 valandų trukmės kursą, mokantį, kaip reikia dirbti su ARCore paketu, ant kurio karkaso ir laikosi didžioji dalis papildytos realybės pramogų.

Svarbiausia, jog kursas bus visiškai nemokamas! Pamokos prieinamos taps liepos 16 dieną, o jas rasite paspaudę ant šios nuorodos – papildytos realybės pamokos. Tikimasi, jog išklausę visą kursą, galėsite kurti bent jau paprastas programėles, pasinaudoti ne tik ARCore, bet ir kitais įrankiais – tarkime Google Poly.

Google Papildytos realybės pamokos

Iš tiesų, toks Google žingsnis nelabai stebina. Papildyta realybė skverbiasi į mūsų gyvenimus, technologija patinka žmonėms, tačiau trūksta turinio. Tuo tarpu kursai gali sudominti daugybę jaunų, žinių ištroškusių žmonių, kurie vėliau jungsis prie didelių AR įmonių arba patys kurs įspūdingus žaidimus ir programas. Laimi visi!

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *