National Geographic papildytos realybės pramoga

papildytos realybes planetariumas

Jeigu artimiausiu metu keliausite ar dirbsite Kanadoje, galėsite nuvykti į Kvebeką, atsisėsti kalno papėdėje ir mėgautis pirmuoju šioje šalyje papildytos realybės planetariumu.

Tokią pramogą pristato visiems gerai žinoma National Geographic kompanija, sujungusi jėgas su papildytos realybės kartoninių akinių pradininkais Aryzon.

Nauja pramoga įdiegta Kvebeke, Au Diable Vert Station Montagne parke. Pati papildytos realybės patirtis vadinasi ObservEtoiles.

Iki šiol žmonės su kosmoso pasauliu galėjo susipažinti dviem būdais – žiūrėdami įvairią VIDEO medžiagą arba naudodamiesi teleskopu. Naujoji pramoga Kanadoje tarsi sujungia šiuos dalykus į vieną – realiame danguje galėsite žiūrėti žvaigždynus ir kitus įdomius dalykus akinių pagalba.

Papildytos realybės patirtis trunka ne taip ir trumpai – 2 valandas. Grafinį pavidalą viskam suteikė britų kompanija Escapist Games, bendradarbiaudama su meteorologais bei National Geographic ekspertais.

Dovanų – AR akiniai

National Geographic papildyta realybė

Tiesa, pirmoji renginio valanda praeis be AR akinių – būsite supažindintas su komanda, išgirsite kaip naudotis įranga ir kitus pasakojimus. Per tą laiką jums bus įteikti ir Aryzon papildytos realybės akiniai, su viduje įtaisytu Asus ZenFone telefonu. Kitą valandą praleisite didžiuliame amfiteatre, kur stebėsite neįtikėtiną renginį danguje.

Papildyta Realybė kosmosas

Išskirtinėje patirtyje galėsite tyrinėti Saulės sistemą, planetas, žvaigždes. Matysite dangaus kūnų aprašymus, o kartais pro jus praskries tikrų tikriausi satelitai!

Papildyta Realybė

Įdomu tai, jog ties šia patirtimi viskas nesibaigs. Jūs gausite QR kodą, kurį panaudoję, kosmosą galėsite tyrinėti ir per savo telefoną. Tačiau QR kodas jūsų taip nepradžiugins, kaip padovanoti Aryzon AR akiniai. Taip – visi pramogos dalyviai gaus šią techniką visiškai nemokamai!

National Geographic papildytos realybės pramoga

Amfiteatras vienu metu gali priimti 80 žmonių. Dvi valandos nepamirštamų vaizdų jums atsieis 46 dolerius, tačiau kaip jau minėjome, už šią kainą gausite ir papildytos realybės akinius.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *