PayPal Papildyta realybė

PayPal Papildyta realybe

Ar kada nors įsivaizdavote tokį scenarijų – vaikštote po bet kokią parduotuvę ir vos užmetę akį į kurią nors prekę, gaunate visą informaciją – kiekį, kainą, grąžinimo politiką, mokėjimo būdus. Jeigu viskas jus tenkina, galite nusipirkti akimirksniu – nereikėtų eiti iki kasos. Ką ten kasos, netektų net išsitraukti mobilaus telefono ar kreditinės kortelės! Skamba neblogai, tiesa?

Nors dabar tai skamba kaip misija neįmanoma, ateityje tai turėtų tapti visiškai suprantamu dalyku. Pirmąjį žingsnį link to žengė pasaulinė mokėjimų gigantė Paypal. Kompanija registravo patentą, pavadinimu Augmented Reality View of Product Instructions. Jo esmė – „look and buy“ konceptas – žmogus naudodamas papildytos realybės akinius bei savo Paypal paskyrą, galėtų itin paprastai pirkti bet kokias prekes.

Paypal Lietuva

Dabartiniai Paypal mokesčiai siekia maždaug 2.9 procento ir gali skirtis priklausomai nuo šalies ar valstijos. Turint omenyje, jog net 60 % visų internete atliekamų mokėjimų pereina būtent per šią platformą, galite pabandyti įsivaizduoti, kiek ši kompanija uždirba. Jeigu įsivaizduoti sunku, tai pasakysime. 2017 metais Paypal iš mokėjimams taikomų procentų gavo 13 milijardų pajamų.

Skaičiai rodo, jog šie metai kompanijai einasi dar geriau. Platformą naudoja 237 milijonai žmonių, todėl Paypal užmojis diegti AR technologiją nuteikia optimistiškai. Tai ne pradedantis startuolis, žmonės firma pasitiki, nereikės išleisti didžiulės krūvos pinigų reklamai.

Pati idėja pirkėjams siūlyti papildytos ar virtualios realybės technologiją toli gražu nėra nauja. VR pasaulyje jau dabar gali apsipirkti Alibaba ir Ebay vartotojai (Ebay ir valdo Paypal). Tuo tarpu Amazon bei IKEA leidžia peržiūrėti kai kuriuos savo produktus papildytos realybės pagalba.

Bilietai į filmą – vos pažvelgus į plakatą

Tiesa, tokios idėjos kaip Paypal niekur girdėti neteko. Daugybė žmonių vis dar labiau mėgsta apsipirkinėti gyvai, iš arti matyti reikiamus daiktus, juos apžiūrėti. Sujungus fizinių parduotuvių lankymą ir AR galima gauti labai smagų rezultatą.

Papildyta Realybė Pirkimas

Įsivaizduokite, jog nusiperkate bilietus į filmą, vos užmetę akį į to filmo plakatą pakeliui į darbą. Įsivaizduokite, kaip šalia parduotuvės pamatote manekeną su gražiais rūbais ir tuos drabužius nusiperkate net neužėjęs į parduotuvę.

JAV atliktas tyrimas rodo, jog amerikietis netikėtiems pirkiniams išleidžia maždaug 450 dolerių per mėnesį. Per metus gaunasi tikrai apvali suma – 5400 JAV dolerių. Būtent į tokį segmentą ir taikosi Paypal. Pamatote kažką gražaus ar įdomaus ir turite galimybę tai nusipirkti čia ir dabar!

Kol kas didžiausią klausimą kelia saugumas – kaip reikės padaryti, jog jūsų akinius pačiupęs vagis negalėtų prisipirkti ko tik jo širdutė užsigeis. Pirštų atspaudai? Rainelės nuskaitymas? Kol kas sunku pasakyti kadangi Paypal konkrečios informacijos nepateikia, tačiau faktas lieka vienas – mūsų laukia įdomi ateitis.

 

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *