Pimax virtualūs akiniai
Pimax Virtualūs akiniai
Kickstarter.com nuotrauka

Įspūdingos kokybės virtualius akinius kurianti PIMAX kompanija „Kickstarter“ kompanijoje pasiūlė iki tol nematytus parametrus – 8K raiškos bei fantastišką 200 laipsnių matymo lauką. Tokiais duomenimis negali pasigirti nei vienas konkurentas.

Kompanijos rėmėjai sulaukė ilgai lauktų žinių – beta testuotojams jau pradėta siųsti aparatūra. Tiesa, pirmieji progą pasidžiaugti VR akiniais galės tik 10 žmonių.

Vis tik nėra ko graužtis ir kitiems „Kickstarter“ dalyviams, kadangi jiems technika bus pradėta siųsti taip pat netrukus – birželio mėnesį. Viskas turėjo įvykti dar anksčiau, tačiau Kinijos kompanija susidūrė su problemomis dėl lęšių.

Žada įspūdingas sistemas

Kaip jau minėjome, PIMAX siūlo 200 laipsnių matymo lauką ir ne mažiau įspūdingą, 3840×2160 rezoliucijos ekraną. Galima drąsiai sakyti, jog kinai užbrėžė naują brūkšnį virtualios realybės akinių standarte.

„Labai džiaugiamės pasiektu rezultatu. Jau birželį planuojame siųsti akinius mūsų rėmėjams. Tiesiog norime sulaukti žalios šviesos signalo iš beta bandytojų. Norime būti įsitikinę, jog nepalikome jokių kritinių klaidų“, – oficialiame atnaujinime rašė Pimax.

Pimax virtualūs akiniai

Žmonės galėjo pasirinkit iš dviejų tipų produktų – 8K bei 5K akinių. Pranešama, jog abiejų rūšių gaminiai rėmėjams bus pradėti siųsti tuo pačiu metu.

Kompanija vis dar dirba ties ergonomiškais pulteliais, kurių dizainą ir techninę dalį tikisi užbaigti iki birželio, o blogiausiu atveju – liepos mėnesio.

pimax 8k akiniai

Pimax vartotojams žada daugybę gerų dalykėlių – rankų, akių sekimo jutiklius, vidaus-išorės sekimo sistemą bei wireless sistemą. Iš komandos potencialo ir keliamų tikslų galima numatyti, jog Pimax taps nauja VR bomba. Pažiūrėsime.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *