Pimax Virtualūs akiniai
Pimax Virtualūs akiniai
Kickstarter.com nuotrauka

Tie, kas yra žaidę virtualiais akiniais, akimirksniu įsimyli šią technologiją ir nori VR pasaulyje praleisti kaip įmanoma daugiau laiko. Tačiau tenka pripažint, jog net ir geriausių gamintojų, tokių kaip HTC ar „Oculus“ prietaisai, nesuteikia mums tokios kokybės, kokios norėtumėme.

Šią spragą ketina ištaisyti startuolis iš Kinijos „Pimax“, surengęs neįtikėtinai sėkmingą „Kickstarter“ kompaniją, kurios metu netgi viršijo užsibrėžtą tikslą ir surinko 4 200 000 JAV dolerių. Komanda siūlo virtualius akinius su nuostabia 8K kokybe, o populiarumas rodo, jog žmonėms tai svarbu ir reikalinga.

„Pimax“ jau šį mėnesį turėjo pradėti siuntinėti akinius savo kompanijos rėmėjams, tačiau susidūrė su kliūtimis. Norint labai geros kokybės, reikia itin patikimų lęšių – būtent jie firmai labiausiai kiša koją, tad išankstiniai užsakymai kol kas atidėti.

Tai jau antrasis startuolio atidėjimas – prekės turėjo būti pradėtos siųsti dar praėjusių metų pabaigoje, bet plano įvykdyti taip pat nepavyko. Vis tik komandos nariai ramina, jog viskas kontroliuojama ir jie tiesiog nori savo pirkėjams pasiūlyti aukščiausios įmanomos kokybės produktą.

Pradžia – sėkmingesnė nei „Oculus“

„Jau tris kartus privalėjome keisti lęšių dizainą. Kiekvienas pakitimas reikalauja naujų įrankių. Kiekvienas toks pakeitimas mūsų komandai kainuoja apie 100 000 JAV dolerių ir kelias savaites papildomo darbo, tačiau šventai tikime, jog ta kokybė, kurią pasiūlysime, pranoks visus lūkesčius“, – situaciją komentavo „Pimax“.

Naujos reikalingos dalys įmonę turėtų pasiekti gegužę ir jau mėnesio pabaigoje akiniai bus siunčiami beta testuotojams. Jeigu vėl niekas nepakiš kojos. Beta testuotojai tai „Kickstarter“ kompaniją parėmę garsūs asmenys, žinomi visuomenėje ir galintys parašyti atsiliepimus.

„Pimax“ aparatūrą beta testuotojams siuntinės norėdami sužinoti, ar įranga jau pakankamai gera pardavimams. Jeigu žmonės liks patenkinti savo potyriais, netrukus bus paleista serijinė gamyba.

Nors skelbiama, jog tai bus neįtikėtinos raiškos prabangus gaminys, tikslios jo charakteristikos kol kas nėra žinomos. Skelbiama tik tai, jog akiniai pasižymės 200 laipsnių apžvalgos kampu, bei dviem 4K raiškos ekranais. Taip pat žinoma, jog prietaisas turės ne žemesnį nei 80 kadrų dažnį.

Kaip bebūtų, „Pimax“ yra viena karščiausių VR temų pastaraisiais metais. Startuolis per „Kickstarter“ pritraukė dar daugiau pinigų, nei tai padarė „Oculus“! Panašu, jog ironiškas teiginys „pagaminta Kinijoje“ šiems akiniams negalios.

 

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *