Pimax pultelis
Pimax virtualių akinių pultelis
Pimaxvr.com nuotrauka

Neseniai rašėme apie kinų startuolį „Pimax“, kuris mums pasiūlys net 8K raiškos akinius ir jei viskas pasiseks, bus bene kokybiškiausias gaminys VR pasaulyje. Kompanija po ilgų tobulinimų ir pakitimų pagaliau atskleidė, kaip atrodys valdymo pulteliai.

Pulteliai skirsis nuo HTC gaminamų – pagal išvaizdą jie labiau primena „Oculus“, kadangi užsideda ant delno. Kompanija ne kartą keitė gaminio dizainą, siekdama kuo didesnio komforto. Dabar „Pimax“ patogiai užsideda ant delno ir įsijautus į žaidimą netgi galima pamiršti, jog juos dėvite.

Penkiose strateginėse pultelio vietose įmontuoti sensoriai, leidžiantys sklandžiai komunikuoti su virtualiais akiniais. Skelbiama, jog įrenginiai palaikys tiek „SteamVr 1.0″ tiek „SteamVR 2.0″ sekimo standartus.

Vis dar svarstoma apie patobulinimus

„Pimax“ tikina, jog pulteliai sukurti itin ergonomiškai – dauguma mygtukų galima valdyti nykščiu, kiti taip pat išdėstyti patogiose vietose. Tikimasi, jog žaidžiant pultelį jausite lyg savo kūno dalį, o ne nepatogų įrenginį. Startuolis vis dar svarsto, ar nederėtų siūlyti tiek pado, tiek išsikišusio pagrindinio mygtuko modelių.

Pimax pultelis
PimaxVR.com nuotrauka
Pimax pultelis
PimaxVR.com nuotrauka
Pimax pultelis
PimaxVR.com nuotrauka

„Prieš kurdami 8K akinių pultelius, stengėmės kaip įmanoma labiau įsiklausyti į mūsų bendruomenės norus. Tuo pačiu norėjome sukurti išsiskiriantį iš kitų produktą, kuris būtų patogiausias rinkoje“, – trumpame pranešime kalbėjo „Pimax“ įkūrėjas Robin Weng.

 

 

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *