Playstation 4 ir virtuali realybė

Playstation 4 ir virtuali realybė

Playstation paskelbė, jog šiuo metu yra pardavusi jau daugiau nei 3 milijonus virtualios realybės akinių – tai tiesiog fantastiškas skaičius, lenkiantis visus panašius gamintojus. PSVR rinkoje yra mažiau nei du metus.

Nors nei Rift, nei Vive niekada neskelbia savo įrangos pardavimų, manoma, jog tos kompanijos nėra pardavusios daugiau nei po milijoną virtualių akinių kopijų, nors startavo anksčiau nei PSVR.

Playstation VR pardavimai

Jeigu tiksliai, tai Playstation virtualios realybės įrangą pardavinėja 1 metus ir 10 mėnesių. Per šį laikotarpį kompanija paskelbia tik svarbiausius pasiekimus – 1 milijono, 2 milijonų, o dabar ir 3 milijonų pardavimų žymą. Iš grafiko galima aiškiai pasakyti, jog pardavimai vis dar kyla. PSVR gamintojai tikina, jog jie skaičiuoja tik realius pardavimus, o ne įrangą išsiųstą perpardavinėtojams.

Taip pat paskelbta, jog per šį laikotarpį buvo parduoti 21.9 milijono virtualios realybės žaidimų. Galima lengvai paskaičiuoti, jog vieniems akiniams tenka apie 7 žaidimus. Kalbant apie populiariausius žaidimus, štai koks buvo dešimtukas:

  1. The Elder Scrolls V: Skyrim VR [2017]
  2. PlayStation VR Worlds [2016]
  3. Rec Room [2017]
  4. Resident Evil 7 biohazard [2017]
  5. The Playroom VR [2016]
  6. Job Simulator [2016]
  7. Until Dawn: Rush of Blood [2016]
  8. Batman: Arkham VR [2016]
  9. Farpoint [2017]
  10. Superhot VR [2017]

Šiek tiek stebina tai, jog populiariausių žaidimų dešimtuke nėra nei vieno 2018 metų kūrinio. Viena vertus, dešimtuke matomi žaidimai išties yra puikūs, kita vertus VR technologija pasižymi šiuolaikiškumu ir tikrai keista, kai žmonių nesudomina nauji žaidimai.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *