Population One žaidimas

Population One žaidimas

Tokie žaidimai kaip PUBG bei Fortnite išgyvena savo aukso amžių, arba kai kurių nuomone – yra jau praeitis. Tačiau tokio žanro žaidimo virtualioje realybėje lauktų labai šviesi ateitis, tiesa? Tuomet įsidėmėkite šį pavadinimą – Population:One.

Tokią pramogą žaidimams ketina pristatyti Big Box VR kompanija, virtualios realybės mėgėjams pažįstama iš SmashBox Arena kūrinio.

Bent jau ant popieriaus, būsimas kūrinys atrodo išties labai labai smagiai ir žada visas geriausias tokio žanro praktikas. Vieno kvadratinio kilometro plote galėsite laipioti, statyti, skraidyti su jetpacku, kepinti priešininkus multiplayer arba vieno žaidėjo rėžime.

Būtent statybos sukėlė šiokio tokio šurmulio žaidimų pasaulyje, kur Population:One vadinamas Minecraft ir Fortnite mišiniu. Well, abu paminėti žaidimai tapo klasikiniais, taigi toks palyginimas nėra toks ir prastas.

Population One žaidimas

Population:One sėkmę gali lemti ir tai, jog virtualios realybės pasaulyje apskritai nėra daug multiplayer žaidimų, jau nekalbant apie tikrai gerus kūrinius. O žaidimas tinkle žmonėms patinka – to nenuginčysi.

Žaidimas turėtų pasirodyti tik 2019 metais, o juo mėgautis galės HTC Vive, Oculus Rift ir Windows mišriosios realybės savininkai.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *