Moss virtualios realybės žaidimas
Moss virtualios realybės žaidimas
Youtube.com nuotrauka

Dažnai sakoma, jog visiems neįtiksi, o tai ypač jaučiama žaidimų pramonėje. Jūsų draugas gali tris dienas be sustojimo girti kažkokį žaidimą, o jums jis pasirodys visai nieko vertas. Būtent todėl neįtikėtinai skamba „Playstation“ konsolei skirto „Moss“ sėkmė. Šiandien, kai išėjo šis straipsnis, oficialioje parduotuvėje „Moss“ neturi nei vieno blogo atsiliepimo!

Nueikite ir įsitikinsite patys. Kūrinį vertino 577 žmonės ir visi jie nusprendę, jog žaidimas, kuriame valdomas peliukas, yra vertas visų penkių žvaigždučių. Ner nėra nei vieno keturių žvaigždučių įvertinimo!

Žinoma, tai tik viena vertinimo platforma, bet vis tiek skamba įspūdingai. Reikia turėti omenyje ir tai, jog „Moss“ itin gerai vertinamas ir apžvalgininkų, o „Amazon.com“ svetainėje taip pat net 90 procentų žmonių žaidimą vertino 5 žvaigždutėmis.

Puse galvos aukščiau nei „Superhot“

„Moss“ – tai specialiai „Playstation“ konsolei skirtas virtualios realybės žaidimas. Jis iškarto pradėjo naikinti konkurentus – vos po dviejų dienų, kai buvo pradėta prekiauti, „Moss“ pakilo į perkamiausių PSVR žaidimų dešimtuką. Viskas baigėsi tuo, jog kovo mėnesį kūrinys tapo perkamiausiu „Playstation“ virtualios realybės žaidimu.

Tie, kurie jau turėjo garbės žaisti „Moss“ turbūt nėra nustebę. Tai išties labai įspūdingas kūrinys, su nuostabia aplinka ir atmosfera. Žaidime valdysite charizmatišką peliuką Quill, kuris patirs įvairių nuotykių, aktyviai dalyvaus virtualiame pasaulyje. Įdomu tai, jog skirtingai nei daugumoje VR žaidimų, nematysite veiksmo herojaus akimis. Viską stebėsite tarsi filme – iš šalies.

Grįžtant prie PS oficialioje parduotuvėje esančio įvertinimo – daugiau nėra nei vieno žaidimo, kuris būtų įvertintas vien penkiomis žvaigždutėmis. Na jei nekreipsime dėmesio į kūrinius, kurie turi mažiau nei 10 įvertinimų. Taigi „Moss“ kol kas yra puse galvos aukščiau už tokius šedevrus kaip „SuperHot“, „Job Simulator“ ar „Skyrim“, kurrių vidurkis yra 4.5 žvaigždutės.

Žaidimą sukūrusi „Polyarc“ kompanija nedviprasmiškai užsimena, jog tai tik pirma peliuko nuotykių dalis, taigi neabejotinai ateityje galime laukti tęsinio.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *