Star Child žaidimo nuotrauka
Star Child žaidimo nuotrauka
Youtube.com nuotrauka

Tikrai gerai įvertintą ir sėkmės sulaukusį žaidimą „Lucky’s Tale“ sukūrusi kompanija „Playful Corp“ ketina sudrebinti visą virtualios realybės žaidimų pasaulį. „Playstation“ konsolei skirtą žaidimą „Star Child“ kurianti komanda kardinaliai keičia savo stilių ir mėgins mus sužavėti kino ekranų vertomis scenomis.

Turint tai omenyje turbūt nereikia stebėtis, jog kūrinys bus plačiau pristatytas per „Tribeca“ filmų festivalį. Pirmieji erzintukai buvo pristatyti jau Paryžiaus Žaidimų savaitėje. Atskiri treileriai leidžia suprasti, jog tai bus labai gražiai nupiešta istorija, tačiau dar daug kas ir neparodyta.

Žaidimo aprašyme rašoma, jog valdysime merginą Spectra, kuri kartus su kompanionu leisi į pilną nuotykių misiją svetimoje planetoje. Na tiksliau ne leisi, o atsidurs ten po erdvėlaivio katastrofos.  Vos tik ją pasiekę, jie iš karto pajus grėsmingą jėgą, norinčią viską aplinkui sunaikinti. „Geriečių“ misija bus nugalėti blogiukus ir gražinti planetai taiką.

Viskas skamba gana nuvalkiotai, tačiau negalime užmerkti akių į komandos pažadus padaryti neįtikėtinas scenas, kurios ir turėtų tapti žaidimo vinimi.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *