Bokso žaidimas PSVR

psvr-bokso-zaidimas

Playstation VR savininkai sulaukė puikių žinių. Kompanija Survios paskelbė, jog būtent ant šios platformos bus išleistas išskirtinis ir itin laukiamas bokso žaidimas – Creed: Rise to Glory.

Šiame žaidime turėsite progą įeiti į ringą ir kautis iki paskutinio prakaito lašo – kol tapsite čempionu. Tam, jog neptritrūktumėte motyvacijos, galėsite treniruotis su pačiu Rocky Balboa! Pasakykite atvirai, ko dar galima norėti iš bokso žaidimo?

Tuo labiau, jog šiame kūrinyje treniruositės ne su senu ir karjeros saulėlydį išgyvenančiu, o jaunu ir kupinu jėgų Rocky. Jis bus šiurkštus, „gatvinis“ mokytojas, tačiau tai juk legendinis Balboa! Net neabejojame, jog gaudysite kiekvieną boksininko patarimą.

Tiesiai iš gatvės – į žvaigždes!

Creed: Rise to Glory jūs įsikūnisite į Adonis Creed charakterį, matysite jo kelią nuo neapsiplunksnavusio gatvių kovotojo iki visame pasaulyje žinomo boksininko.

Jeigu esate užkietėjęs Rokio filmų fanas ir nežiūrite jokių naujų kūrinių, turbūt nežinosite, kas per vienas tas Adonis Creed. Turbūt nesuklysime pasakydami, jog tai savotiška šių laikų Rocky Balboa versija. Su šiuo kovotoju taip pat sėkmingai kepami filmai.

Bokso žaidimas PSVR

Kaip ir visuose bokso žaidimuose, Creed: Rise to Glory turėsite paplušėti iš peties. Tai virtuali realybė, o ne Xbox ar Playstation 3D žaidimas, taigi veiksme dalyvausite patys. Vietoj pultelio spaudymo privalėsite smūgiuoti, išsisukinėti, lakstyti. Tai bus gera fizinė treniruotė ir žaidimas viename.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *