Dream Match Tennis žaidimas

Dream Match Tennis VR žaidimo nuotrauka

Garsus žaidimų apžvalgų žurnalas „Famitsu“ naujausiame žurnale atskleidė naujieną, kuri privertė kilstelėti antakius visus „Playstation VR“ turėtojus – ant konsolės dar šiais metais pasirodys dar vienas sporto žaidimas – tenisas. Užsidėję virtualius akinius galėsite patys įsikūnyti į garsiausius šio žaidimo profesionalus.

Žaidimas vadinsis „Dream Match Tennis VR“, o jį kuria PSVR turėtojams jau pažįstama kompanija „Bimboosoft“, į rinką paleidusi kūrinį „Rollercoaster Dreams“. Kūrėjai praneša, jog teniso simuliatorius jau beveik baigtas – padaryta 95 procentai darbo, taigi artimiausiu metu apie žaidimą sužinosime dar daugiau. Bandymų kurti teniso žaidimus VR platformai jau buvo, bet šis ketina juos perspjauti pasiūlydamas iš ties realistišką pramogą. Žaidime bus tikroviški kamuoliuko ir raketės judesiai, bus galima skirtingai paduoti kamuoliuką, mušti kitokiais kampais.

Realistiškiausias teniso žaidimas VR platformoje?

„Bimboosoft“ taip pat skelbia, jog itin daug dėmesio skyrė dirbtiniam intelektui (AI), kuriam net suteikė kodinį pavadinimą – Snnitie. Varžovai bus skirtingo stiliaus, su skirtingais privalumais ir trūkumais, tad žaidimas ilgai neatsibos. Tai, kad daug dėmesio teikiama AI nuteikia labai gerai, nes, kad ir kaip būtų padaryta pati teniso fizika, begalvis priešininkas ją paverstų beverte.

Dream Match Tennis žaidimas

Žinoma, kol kas sunku kalbėti apie žaidimą, kuris dar nepasirodė,  o ir jo išleidimo data dar nepaskelbta. Tačiau daugelis pavargo nuo prastų teniso ar stalo teniso žaidimų ir nori tikrai gero, realistiško simuliatoriaus. Panašu, kad šis žaidimas rimtai pretenduoja tokiu tapti.

 

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *