Rec Royale žaidimas

Rec Room socialinis tinklas

Rec Room – tai visiškai naujo stiliaus socialinis tinklas. Pamirškite „Facebook“ bei „Twitter“! Su šia įvairiose virtualios realybės programa galėsite daryti neįtikėčiausius dalykus, tarkime nudobti savo draugą.

Tą padaryti leis nauja Rec Room patirtis – PUBG stiliaus šaudyklė Rec Royale. Iš pradžių galėsime išbandyti tik beta versiją, o kitą mėnesį turėtumėme sulaukti pilnai funkcionuojančio produkto.

Rec Royale 16 žaidėjų varžysis įvairiose aplinkose – stadionuose, kalnuose, miškuose, vasaros stovyklose, prie ežerų ir t.t. Žodžiu, kausimės vietovėse, kuriose bus miela ir smagu nužudyti savo bičiulį ar šeimos narį.

Išankstinę versiją bus galima atsisiųsti ir nemokamai žaisti jau gegužės 25-27 dienomis ant visų suderinamų VR platformų.

Rec Royale žaidimas

Rec Room jau dabar turi nemažai mini žaidimėlių, skirtų pramogauti tinkle. Kartu su draugais galite narplioti galvosūkius, šaradas, kariauti dažasvydžio arenoje ar prisiminti vaikystę bei sužaisti kvadratą.

Naujajai socialinio tinklo platformai žadama didelė sėkmė, kadangi jo pagalba bendravimas perkeliamas į naują lygį – galime ne tik kalbėti, matyti pašnekovą, tačiau ir būdami už tūkstančių kilometrų, su jais žaisti ar vykdyti užduotis.

Rec Room  veikia ant šių platformų – HTC VIVEHTC Vive Pro , Oculus Rift, Windows Mixed Reality bei PSVR. Smagi pramoga yra visiškai nemokama.

 

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *