Red Matter VR žaidimas

Red Matter VR žaidimas

Ispanijoje įsikūrusi „Vertical Robot“ jau priima išankstinius „Red Matter“ žaidimo užsakymus. Nusipirkę kūrinį dabar, šį keistą, išskirtinės atmosferos kūrinį gausite jau šį mėnesį. Tiesa, bent jau kol kas juo džiaugtis galės tik „Oculus“ įrangos naudotojai.

Kovo 24 dieną pas žmones atkeliausiantis žaidimas leis jums įsikūnyti į į Atlanto Sąjungos astronautą, kuris atliks tyrimą priešingos stovyklos – Volgravios Respublikos super slaptoje bazėje.

Tie, kas žaidė DEMO versiją pripažįsta, jog „Red Matter“ itin gerai sukurtas, apgalvotos net smulkiausios detalės, virtualiame pasaulyje galima atlikti daug veiksmų – viską paliesti, pajudinti, kas VR pramogose yra svarbus veiksnys.

Red Matter žaidimas

Nors žaidime niekur neminimas Sovietų Sąjungos vardas, tai akivaizdžiai yra šios šalies parodija, lengvai pašiepianti valstybės norą užkariauti visą pasaulį, o vėliau net ir tolimąsias planetas. Žaidime pamatysite Sovietų Sąjungos reliktų, be to vietoj mums įprastų raidžių matysite kirilicos tekstus.

Atlanto Sąjunga prieš Volgravios Respubliką

Kūrinyje judėjimas nesiskirs nuo matytų kituose žaidimuose – su pulteliu paspausime mums reikiamą patalpos vietą ir ten atsidursime, o jeigu objektas bus viršuje – nuskriesime specialios kuprinės pagalba. Tai juk ateitį rodantis žaidimas!

„Mes norėjome sukurti išskirtinį, iki tol niekur nematytą mokslinės fantastikos pasaulį. Neslėpsime, jog mus įkvėpė Sovietų Sąjungos bei jos propagandos mašinos pavyzdys. Kita vertus, norėjome atsiriboti nuo dabartinės realybės ir sukūrėme savąją, kurioje šaltojo karo sąlygomis santykius aiškinasi dvi gigantės – Atlanto Sąjunga bei Volgravios Respublika“, – pasakojo viena iš „Vertical Robot“ įkūrėjų Tatiana Delgado.

Tai yra antrasis „Vertical Robot“ virtualios realybės žaidimas. Šis turi milžinišką potencialą, kadangi jį bandę žmonės negaili komplimentų. Jau dabar galite jį nusipirkti iš oficialios „Oculus“ parduotuvės.

 

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *