Republique VR žaidimas

Republique VR žaidimas

„Republique“ turėtų būti girdėtas pavadinimas mobiliųjų telefonų žaidėjams. Šis kūrinys apdovanotas daugeliu prizų ir yra itin mėgstamas iOS bei „Android“ turėtojų. Matydami sėkmę, žaidimo kūrėjai „Camouflaj“ nusprendė išleisti ir virtualios realybės versiją, kuri labai gerai tiks „Oculus GO“ akiniams.

Perdarytas žaidimas vadinasi „Republique VR“ – tai istoriją pasakojantis sėlinimų žaidimas. Jį galima vadinti vienu geriausių kūrinių, kurie šiuo metu prieinami ant „Oculus Go“ autonomiškų akinių.

Republique-vr-zaidimas

„Republique“ paskirstytas epizodais – iš viso jų yra penki. Nesijaudinkite neturėsite jų pirkti atskirai – viską rasite įsigiję žaidimą. Žaidimas epizodai yra gana įdomi patirtis, kadangi jausitės lyg žiūrėdami serialą per „Netflix“.

Visų pirma reikia suprasti, jog tai nėra veiksmo žaidimas, kuriame pametę galvą lėksite keršyti ir žudyti blogiukų. „Republique VR“ grąžins jums prisiminimus apie sėlinimo žanrą. Norėdami laimėti turėsite gerai viską apgalvoti ir įvykdyti, spręsti įvairius galvosūkius.

Žaidimo istorija jus nukels į žiaurią totalitarinę valstybę ir merginą vardu Hope – turėsite stengtis, jog ji liktų gyva. Visą veiksmą matysite per CCTV kameras, taigi jausitės, lyg žiūrėdami televizorių. Tai nėra naujiena žaidimų žanre, kadangi tokią technologiją naudojo tokie garsūs kūriniai kaip „Fore Field VR“ bei „Term1nal“.

Skirtumas bus tas, jog šiame žaidime kameras galėsite keisti – veiksmą matyti iš įvairių perspektyvų. Tai padės jums suprasti ir pasiruošti tam, kas laukia už kampo. „Republique VR“ būtų gana sunku žaisti standartiniu telefonu su virtualios realybės akiniais. Tačiau „Oculus Go“ pultelis puikiai atlieka savo funkcijas, tad lengvai pakeisite norimas kameras.

Žaidimo trukmė – daugiau nei 8 valandos

Dažniausiai Hope reikės nuvesti į saugias vietas, kur jos nematys sargybiniai. Kartais gali būti sunku tai padaryti, nes einant persijungia artimiausia kamera, tad matysite ne tą vaizdą, kokį norite. Tačiau tai tik menka klaida, nemenkinanti žaidimo malonumo.

republique vr zaidimas

Iš tiesų „Oculus Go“ pultelis funkcionuoja tiesiog puikiai – su lietimo padu galima lengvai kontroliuoti veikėją, o trigeriu pasirinkti įvairius daiktus. Kūrėjai paliko galimybę naudoti ir „Gear VR“ valdymo pultą, tačiau tenka pripažinti, jog su „Oculus Go“ originaliu įrankiu tai daryti ir paprasčiau ir maloniau.

Kadangi „Republique VR“ turi penkis epizodus, žaidime rasite tikrai labai daug gero turinio. Net jeigu nedarysite papildomų misijų ir bandysite kuo greičiau pereiti kūrinį, užtruksite ne mažiau nei 8 valandas. Neabejojame, jog taip įsitrauksite į žaidimą, jog susinervinsite, kai reikės daryti pertrauką ir pakrauti „Oculus Go“. O tai daryti reikės, nes akiniai dirba apie 4 valandas, o juos kraunant žaisti negalima.

„Republique VR“ labai gerai parodė „Oculus Go“ galimybes – su šiais virtualios realybės akiniais galima žaisti išties puikiai atrodančius žaidimus. Žaidimo galvosūkiai nebus patys sudėtingiausi, tačiau tikrai jų neišspręsite akimirksniu, todėl kūrinys jus įtraukas ilgam.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *