Rift ir Vive žaidimai

Virtuali Realybė nebėra naujovė, pasiekiama vienetams. Įrangai nuolat pingant, vis daugiau žmonių įsitraukia į VR pasaulį, taip pat nesnaudžia ir žaidimų kūrėjai. Sulaukėme laiko, kai kas savaitę galime pristatyti naujų žaidimų sąrašus.

Šį kartą pamaloninsime „Oculus Rift“ bei HTC VIVE turėtojus. Praėjusios savaitės žaidimu mes be konkurencijos skelbiame Torn, kuriame susipins mistika, siaubas bei galvosūkiai.

Kalbant apie unikalius žaidimus, šią jų daugiausiai sulaukė  Oculus naudotojai – net keturių. Vive gavo tik vieną išskirtinai šiai platformai skirtą kūrinį.

A Mars Journey: Redturtle

Kokiems akiniams: Oculus

Kaina ir nuoroda: 7.99 euro – Oculus parduotuvė

Visų pirma reikia išsiaiškinti, kas yra kas. Tai ne visai žaidimas – labiau patirtis, skirta tiems, kurie domisi mokslu bei kitomis planetomis. Čia galėsite pakeliauti po Marsą, patyrinėti jo paviršių bei pajusti, kaip atrodytų tikrų tikriausia misija šioje planetoje.

King of My Castle VR

Kokiems akiniams: Oculus, Vive

Kaina ir nuoroda: 6,59 euro – Steam parduotuvė

Tie, kurie dažniau atsiverčia mūsų atžvalgas, puikiai žino, jog nesame tokių žaidimų gerbėjai. Tvirtovės gynyba yra bene populiariausias ir lengviausiai pagaminamas virtualios realybės darbas, kadangi visuomet stovite vienoje vietoje ir tratinate priešus. Tačiau jeigu tuo mėgaujatės, nuo šios pramogos jūsų atbaidyti nemėginsime.

Unhallowed: The Cabin

Kokiems akiniams: Oculus, Vive

Kaina ir nuoroda: 16,79 euro – Steam parduotuvė

Šiame žaidime susipina net keletas žanrų. Galima sakyti, jog tai yra siaubo kūrinys, kadangi jus visuomet lydės bauginanti muzika, o ir pati aplinka kels šiurpą. Tačiau jūsų pagrindinis tikslas bus tyrinėti aplinką ir surasti dalykų, padedančių istorijai ritinėtis tolyn. Babilono ir Egipto pilių motyvais suręstas kūrinys turės ir specialių pabaisų, pradžiuginsiančių siaubo žanro mėgėjus.

Do or Die

Kokiems akiniams: Oculus, Vive

Kaina ir nuoroda: 13,43 euro – Steam parduotuvė

Nors žaidimas daug žada ir lyg ir garantuoja linksmybes tinkle, patartumėme neskubėti jo pirkti. Taip, tai iš tiesų puikus kūrinys, kuriame multiplayer rėžimu galėsite šaudyti draugus ir ne draugus – tokie žaidimai visuomet populiarūs. Vis tik Do or Die kol kas paleido tik pradinę versiją, kurioje pilna klaidų ir neįmanoma pilnavertiškai mėgautis šia šaudykle. O ir grafika nėra stebuklinga, nors tai toli gražu ne visiems yra pagrindinis veiksnys.

Hoover Dam: IndustrialVR

Kokiems akiniams: Oculus

Kaina ir nuoroda: 9,99 euro – Oculus parduotuvė

Garantuojame, jog tokio žaidimo/pramogos dar nesate matę. Jame iš arti galėsite susipažinti su didžiule Huverio užtvanka, patyrinėti kiekvieną šio statinio metrą. Skaitant atsiliepimus tampa akivaizdu, jog kai kuriuos šis kūrinys sužavėjo, o kai kurie jautėsi tik veltui išmetę pinigus. Hoover Dam veikiausiai nepatiks tiems, kurie tikisi intensyvaus veiksmo ar pramogų – tai labiau edukacinis kūrinys, skirtas pamatyti, kaip tokie statiniai atsiranda ir veikia.

Be The Hero

Kokiems akiniams: Oculus, Vive

Kaina ir nuoroda: 16,79 euro – Steam parduotuvė

Ar kada nors svajojote tapti superherojumi? Galvojote, kaip būtų šaunu įsikūnyti į Žmogų-vorą ar Betmeną? Kažką panašaus galėsite patirti šioje virtualios realybės pramogoje.

Komiksų stilių primenančiame kūrinyje lėksite kaip vėjas, būsite stipriausias ir geriausias planetos gyventojas, nuo kurios priklauso visų likimas. Iš tiesų žaidimas sukurtas gana neblogai, gerai apgalvota judesių sistema, kas nuteikia tikrai pozityviai.

Torn

Kokiems akiniams: Oculus, Vive

Kaina ir nuoroda: 23,79 euro – Steam parduotuvė

Torn tai mokslinės fantastikos paslapčių žaidimas, kuriame turėsite ne pyškinti blogiukus, tačiau tamsiame ir niūriame pasaulyje ieškoti atsakymų į klausimus. Tyrinėsite senokai apleistą vilą, kuri priklauso prieš 60 metų dingusiam ekscentriškam mokslininkui. Tyrinėsite paslaptingas jo mašinas ir įrengimus bei pamažu suprasite, jog mokslininkas vis dar gyvas, tik neaišku kurioje dimensijoje.

The Lost and Forgotten: Part 1

Kokiems akiniams:  Vive

Kaina ir nuoroda: 7,39 euro – Steam parduotuvė

Tai gana paprastas ir primityvus žaidimas, kuriame turėsite dažniau naudotis savo galva nei rankomis. Spręsite įvairaus lygio ir sudėtingumo užduotis ir dėliones, taip atrakindami vis naujas istorijas.

NASA’s Exoplanet Excursions

Kokiems akiniams:  Oculus

Kaina ir nuoroda: Nemokamas – Oculus parduotuvė

Tai dar viena pramoga, kuri paliks didžiulį įspūdį mokslu ir kosmosu besidomintiems žmonėms. Šį kartą nusikelsite į TRAPPIST-1 saulės sistemą, kurioje yra net 7 į žemę panašios planetos. Kūrinys padarytas bendradarbiaujant su NASA, tad tikrai turėtų atkreipti tiek VR mėgėjų, tiek mokytojų bei mokyklų dėmesį.

Trains VR

Kokiems akiniams:  Oculus, Vive

Kaina ir nuoroda: 10,62 euro – Steam parduotuvė

Tai išties daug žadantis ir suteikiantis žaidimas. Jame galėsite konstruoti trasas traukinukams ir pasinaudodami loginiu mastymu, pereiti visus 40 lygių. Kūrinyje taip pat palikta galimybė improvizuoti it trasas kurti pačiam, bei jomis pavažinėti pačių traukinukų viduje. Kaip jau minėjome, žaidimas atrodo įdomiai, tačiau dar turi ir nemažai klaidų.

Proze: Prologue

https://www.youtube.com/watch?v=qDykjfcU3-Q

Kokiems akiniams:  Oculus, Vive

Kaina ir nuoroda: Nemokamas – Steam parduotuvė

Tai nemokamas Proze žaidimo papildymas. Jame nusikelsite į 1976 metus ir tapsite sovietu – inžinieriumi Anatolijumi, dirbančiu prie slapto projekto DUGA.

Papildyme istorija bus susijusiu su pagrindiniu žaidimu ir suteiks daug įdomios informacijos. Kūrinys tikrai kokybiškai sukaltas – graži aplinka ir pasaulis, draugaujantis su VR.

Ape Hit

Rift ir Vive žaidimai

Kokiems akiniams:  Oculus, Vive

Kaina ir nuoroda: 4,41 – Steam nuoroda

Garantuojame, jog šis žaidimas patiks daugeliui. Tiek vaikystėje, tiek paaugę tikriausiai pasvajodavome apie tai, kaip būtų smagu pasiausti mieste su tuo kranu, ant kurio sukasi milžiniškas rutulys, galintis sugriauti praktiškai bet ką. Šiame žaidime tokią progą gausite!

Iš viso gausite penkis žemėlapius ir visuose juose bus nemažai griaunamų objektų, tad kaip reikiant pasilinksminsite.

Cave Digger: Riches

Kokiems akiniams:  Oculus

Kaina ir nuoroda: 19,99 euro – Oculus parduotuvė

Šį žaidimą šią savaitę jau spėjome pristatyti – Žaidimas, primenantis „Minecraft“, tik be kvadratėlių.

Žaidimo metu leisimės į šachtą, kur įvairių įrankių pagalba galėsime kasti brangakmenius, auksą ar net.. Naftą! Tikslui pasiekti sprogdinsime, daužysime sienas įvairiais įrankiais ar plikomis rankomis.

 

Praėjusios savaitės žaidimus rasite čia – Nauji Vive ir Rift žaidimai

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *