Wheelchair simulator zaidimas

Virtuali Relaybė nebėra naujovė, pasiekiama vienetams. Įrangai nuolat pingant, vis daugiau žmonių įsitraukia į VR pasaulį, taip pat nesnaudžia ir žaidimų kūrėjai. Sulaukėme laiko, kai kas savaitę galime pristatyti naujų žaidimų sąrašus.

Šį kartą pamaloninsime „Oculus Rift“ bei HTC VIVE turėtojus, kuriems praėjusi savaite buvo tikrai derlinga. Mūsų sąraše kūriniai sudėti atsitiktine tvarka, aukščiau esantis žaidimas nebūtinai yra geresnis už žemiau pateiktą.

Conversion: Artificial Dawn

Kokiems akiniams: „Oculus Rift“

Kaina ir nuoroda: Nemokamas  – Conversion.

Tai klasikinio stiliaus žaidimas šaudyklių mėgėjams. Tapsite agentu Mattu Stone ir privalėsite sustabdyti niekšelių kompaniją. Tam neturėsite daug laiko, kadangi priešo jėgos su kiekviena akimirka augs, vis daugiau žmonių prisijungs prie jo pusės.

„Conversion: Artificial Dawn“ jums reikės ne tik be atvangos šaudyti, tačiau ir sėlinti, slėptis, vengti kulkų bei kitaip išnaudoti savo smegenis.

Virtual Pirate VR

Kokiems akiniams: „Oculus Rift“ ir VIVE

Kaina ir nuoroda: Nemokamas  – „Steam“ nuoroda.

„Virtual Pirate VR“ jus įtrauks į vieno pavojingiausių pirato visame vandenyne vaidmenį. Būsite apginkluotas kirtikliu bei pistoletu ir privalėsite gintis nuo nuolatos plūstančių priešų. Tai smagus, laiką prastumti padedantis žaidimas, kuris su kiekvienu lygiu vis sunkės, kol galiausiai atsidursite neprognozuojamose skerdynėse.

ARRRRRRGHHHHHHHHHHH!

Moon Bird

Kokiems akiniams: „Oculus Rift“

Kaina ir nuoroda: 9.99 euro  – „Oculus“ nuoroda.

Skriskite lyg paukštis! Stenkitės iš visų jėgų ir mosuokite sparnais, kadangi įsikūnysite į tikrų tikriausią mėlyną paukščiuką, kurio kelionėje danguje pasitaikys daugybė kliūčių bei nuotykių.

Jums reikės saugotis bombų, dūžtančių lėktuvų, parašiutų, oro balionų ir dar daugybės dalykų. Žaidimo tikslas – surinkti kaip įmanoma daugiau taškų.

Escape First

Kokiems akiniams: „Oculus Rift“ ir VIVE

Kaina ir nuoroda: 4.49 euro  – „Steam“ nuoroda.

Puikiai suprasite, kas tai per kūrinys, jei kada nors esate dalyvavę Pabėgimo kambaryje. Tai pramoga, kai kartu su draugais esate užrakinamas kažkokiame kambaryje (arba keliuose) ir turite spręsdami galvosūkius rasti kelią iš keblios padėties.

Būtent apie tai ir yra „Escape First“ kūrinys, kuriame rasite tris pabėgimų kambarius ir kartu su draugais galėsite ieškoti išėjimo.

Sniper Rust VR bandomoji versija

Kokiems akiniams: „Oculus Rift“

Kaina ir nuoroda: Nemokamas  – „Oculus“ nuoroda.

„Sniper Rust VR“- tai žaidimas, apie kurį didžiąją dalį pasako jo pavadinimas. Turėsite 18 skirtingų misijų ir visose jų bus tik vienas tikslas – saugiai nuimti savo taikiklyje matomą priešą, arba pataikyti į taikinį.

Tenka pripažinti, jog snaiperių rinka VR pasaulyje yra itin skurdi, tad ir niekuo per daug neišsiskiriantis „Sniper Rust“ turėtų lengvai rasti savo vietą, tuo labiau, jog pramoga kol kas yra visiškai nemokama.

Guardian of Immortal Room

Kokiems akiniams: „HTC VIVE“

Kaina ir nuoroda: Nemokamas  – „Steam“ nuoroda.

Yra daugybė būtybių, kurios gyvena milžiniškų kalnynų gelmėse ir nekreipia dėmesio į šiuolaikinį pasaulį. Vis tik vieną dieną jie pasirodo ir pradeda visus terorizuoti. Būtybės sukonstruoja magišką bokštą, kuriame kaupia gyvūnų sielas ir verčia juos į monstrus. Kas visa tai gali sustabdyti, jei ne žmogus su VR akiniais? Pirmyn!

VR Darts

Kokiems akiniams: „Oculus Rift“ ir VIVE

Kaina ir nuoroda:  14.99 euro  – „Steam“ nuoroda.

Tai brangiausiai kainuojantis praėjusią savaitę išleistas žaidimas. Vis tik, jeigu jums patinka smiginis, jausite didelį malonumą mėtydami strėlytes ir virtualiame pasaulyje.

„Darts VR“ galėsite žaisti prieš kompiuterį, savo draugus ar nepažįstamus žmones visame pasaulyje, tad nenustebkite, jei jus apims azartas, ne mažesnis nei realiame sporte.

Cave Digger

Kokiems akiniams: „Oculus Rift“ ir VIVE

Kaina ir nuoroda:  Nemokamas  – „Steam“ nuoroda.

Šį žaidimą šią savaitę jau spėjome pristatyti – Žaidimas, primenantis „Minecraft“, tik be kvadratėlių.

Žaidimo metu leisimės į šachtą, kur įvairių įrankių pagalba galėsime kasti brangakmenius, auksą ar net.. Naftą! Tikslui pasiekti sprogdinsime, daužysime sienas įvairiais įrankiais ar plikomis rankomis.

Wheelchair Simulator VR

Kokiems akiniams: „Oculus Rift“ ir VIVE

Kaina ir nuoroda:  10.61 euro  – „Steam“ nuoroda.

Visų pirma, tai tikrai nestandartinis žaidimas, kuris pasitelkdamas humorą visiems pristato rimtą problemą – žmonių su neįgaliojo vežimėliais integraciją, jiems iškylančius sunkumus kelyje.

Irsitės per miestą neįgaliojo vežimėliu ir vis labiau suprasite, ką patiria žmonės, tą darydami kiekvieną dieną.

Alpha Mike Foxtrot VR

Kokiems akiniams: „Oculus Rift“ ir VIVE

Kaina ir nuoroda:  7.99 euro  – „Steam“ nuoroda.

Iš pirmo žvilgsnio žaidimas primena senąjį „Couner Strike“, kurį praktiškai kiekvienas vaikas žaisdavo mokykloje ar namie. Kaip ir tame legendiniame kūrinyje, AMF VR taip pat dalyvausime šaudynėse, rinksimės iš didelio ginklų arsenalo ir tarsi nepastebėsime, jog grafika lyg ir šiek tiek atsilikusi…

Komentuok su Facebook

Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *