RPG virtualioje realybėje

RPG virtualioje realybėje

Virtualioje realybėje jau yra pačių įvairiausių žanrų žaidimų – čia galime šaudyti, važinėti, kovoti, sportuoti, groti ir t.t. Tačiau vienas žanras yra šiek tiek pamirštas – RPG. Čia būtų galima išskirti nebent Fallout ar The Mage’s Tale.

Nesunku suprasti, kodėl taip yra. VR žaidimus yra daug sunkiau kurti nei paprastus, jau nekalbant apie laisvą pasaulį, kuriame galima tobulinti herojus. Šio žanro mėgėjus turėtų pradžiuginti NetEase kompanija, kurianti gražų fantazijos pasaulį, įvilktą į Nostos pavadinimą.

Kūrinyje pakliūsite į poakopaliktinį pasaulį ir ant kiekvieno kampo galėsite grožėtis įspūdingomis panoramomis. Akivaizdu, jog žaidimo kūrėjai rėmėsi anime stiliumi, kas jų kūrinį padaro dar labiau išskirtiniu.

Meet NOSTOS – The Next Open-World VR Game

Is This Open World VR game the future? (NOSTOS)

Publiée par VR and FUN sur Mercredi 22 août 2018

Nors pasaulis atrodys tikrai įspūdingai, jis slėps niūrias paslaptis. Vaikščiosite po apylinkes, kur matysite tik menkus likučius to pasaulio, kurį dabar pažįstate.

Jums reikės kovoti ne tik su permainingu oru, tačiau ir priešiškai nusiteikusiomis būtybėmis. Tik komandinio darbo dėka galėsite kilti į kovą prieš priešininkus ir vėl atkurti senąjį pasaulį.

Žaidimas išties daug žada. Tai bus bene didžiausias atviras pasaulis, kokį tik esame matę virtualioje realybėje. Ir pasaulis sukurtas velniškai gerai, vien ką reiškia oras ir jo fizika.

Kol kas nėra aišku, kada žaidimas išvys dienos šviesą. Gamescom konferencijoje jau buvo demonstruojama bandomoji versija, kas įrodo, jog kūrėjai yra pasistūmėję į priekį.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *