Sea Life Relax žaidimas

Sea Life Relax žaidimas

Oculus Go virtualių akinių turėtojai ką tik gavę šį įrenginį skuba žaisti tradicinio žanro kūrinius – lekia su karuselėmis, išbando siaubo, šaudynių  žanrus, kosmosą ir… Ir vandenyną!

Virtualūs akiniai ir skirti patirti tai, ko negalime daryti kiekvieną dieną. Vandenyno pasaulį neblogai padės pažinti Sea Life Relax kūrinys, kuris Oculus parduotuvėje kainuoja tik 3.99 euro.

Mes (Vrnaujienos.lt) pateiksime trumpą apžvalgą, ko tikėtis ir laukti iš šio žaidimo.

Sea Life Relax žaidimo eiga

Nusipirkę žaidimą ir užsidėję virtualius akinius, susidursite su pirmuoju pasirinkimu. Atsiradusiame ekrane galėsite pažiūrėti, kas kūrė Sea Life Relax, paskaityti informaciją apie vandenynus arba viename jų paplaukioti. Esame tikri, jog būtent pastarąja veikla ir užsiimsite.

Galėsite rinktis iš penkių skirtingų vandenynų, arba šauti aklai – rinktis „randomize“ manevrą ir patekti į bet kurį vandenyną. Visi vandens telkiniai yra skirtingi – skiriasi tiek aplinkos tamsumas, tiek sutinkamos žuvys.

Kai nuspręsite, kur norite atsidurti, tiesiog paspauskite mygtuką ir palaukite, kol pasaulis bus užkrautas. Nuo čia ir prasideda visas veiksmas. Jeigu taip galima pavadinti.

Sea Life Relax jau pavadinime užšifravo, jog tai labiau ne žaidimas, o atsipalaidavimo priemonė. Jums nereikės nei siekti kažkokių tikslų, misijų, nei būtinai nuplaukti į tam tikrą vietą. Spausdami galinį Oculus Go pultelio mygtuką ramiai irsitės kuria norite kryptimi ir mėgausitės vaizdais bei garsais.

Nors valdymas labai paprastas, žaidimui šiek tiek kiša koją neužbaigtumas. Norėtųsi, jog žemėlapyje būtų galima pamatyti, kur įdomesnė žuvis, jog aiškiau būtų matomos „ribos“.  Dabar galite plaukti, mėgautis ir užstrigti sienoje, o žaidimas išsijungs.

Vis tik tai tik smulkmenos, pernelyg negadinančios pramogos. Tiesiog iš kūrinio nereikia tikėtis per daug – pats kūrėjas minėjo, jog jis nenorėjo antrojo Ocean Rift, kurs viskas spalvota ir nugludinta iki smulkmenų. Sea Life Relax stengėsi parodyti tikrą vandenynų vaizdą – kartais tamsų ir niūrų, kartais su didžiuliu plotu be jokios gyvasties. Nes taip būna ir tikruose vandenyse.

Sea Life Relax žaidimas

Kas man patiko

  • Skirtingas vandenynų pasirinkimas
  • Unikalios, iki tol nematytos žuvys, skatinančios domėtis
  • Rykliai! Rykliai!
  • Atpalaiduojanti aplinka
  • Gana nebloga grafika

Kas man nepatiko

  • Gana daug klaidų, strigimų
  • Galėtų būti rodyklės link įdomesnių objektų
  • Žuvys galėtų reaguoti į žmogų, pasitraukti. Dabar pro jas plaukiama kiaurai.

Verdiktas

Jeigu kiltų klausimas, ar pirkti šį žaidimą, tai neabejotinai atsakyčiau – pirkite. Už 4 eurus vis tiek jokio stebuklo neįsigysite, o šio kūrinio pagalba galėsite atsipalaiduoti, nusiraminti, pasimėgauti vaizdais.

Reikia suprasti, jog tai nėra žaidimas, kuriame bus pilna veiksmo ir reikės kažkur kažką pagerinti – įsiskaitykite į Sea Life Relax esantį žodį Relax.

Žaidimas nėra be trūkumų ir tikrai yra tobulintinų vietų, tačiau jau dabar jo pagalba galima gana turiningai praleisti laiką. Manau, jog tokio kūrinio rodymas būtų puiki pramoga ir mokykloms, vaikai susipažintų su įvairiomis žuvų rūšimis.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *