Senolis gaudo Pokemonus

Senolis gaudo Pokemonus

Dažnai girdime, jog seniems žmonėms yra sunku prisitaikyti prie šiuolaikinio pasaulio, kuriame milijonai išmanių įrenginių, apie kuriuos jie vaikystėje negalėdavo net pasvajoti. Ir dažnu atveju tas skepticizmas yra pagrįstas, tačiau ne visada.

Tik paklausykite apie Chen San-yuan – tai senukas, kuris ant savo dviračio sumontavo 11 išmaniųjų telefonų tam, jog galėtų žaisti garsųjį papildytos realybės žaidimą Pokemon Go! Ir tai dar ne pabaiga, senolis ateityje planuoja susimontuoti dar keturis išmaniuosius.

Taivanietis netgi gavo pravardę Dėdė Pokemonas, kas labai taikliai apibūdina naująjį jo pomėgį. O Pokemonų manija vyriškis užsikrėtė nuo savo anūko bei nusprendė nerti į tai visa galva. Verta paminėti, jog ant dviračio esanti įranga leidžia gaudyti Pokemonus 20 valandų be sustojimo!

Pokemon Go telefonai

Senukas niekuomet nesivaikė populiarumo, tačiau vieną dieną iš jo interviu paėmė Taivano naujienų televizija, kurią sudomino Chen San-yuan devynių telefonų tinklas – tuo metu tai buvo rekordinis skaičius telefonų, naudojamų Pokemon Go žaidimui.

Galiausiai senuko nuotrauka atsirado populiariame Reddit tinkle ir tuomet apie jį sužinojo daugybė žmonių. Pats vyriškis tikina, jog pokemonų gaudymas padėjo jam susirasti daugybę draugų ir palaikyti sveikatą.

Nors Pokemon Go populiarumo banga seniai praėjo, tai buvo vienas sėkmingiausių žaidimų per visą istoriją, atnešęs Nintendo daugiau nei milijardą pajamų.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *