Sharknado VR žaidimas

Sharknado VR žaidimas

Apsiginklavę AK-47 automatu stovite uragano centre, o aplink jus skrieja įpykę rykliai, norintys jus pakramtyti. Kaip jums skamba toks žaidimo scenarijus? Beprotiškai, tiesa? Tačiau būtent tai patirsite Sharknado Vr žaidime.

Pasaulyje yra nemažai beprotiškų žaidimų, tačiau būtų sunku rasti labiau nurautą nei šis. Beje, šis kūrinys pasirodė dar 2013 metais kaip filmas, tačiau tik dabar išvys dienos šviesą ir virtualioje realybėje, kur beprotystė iškils tiesiai prieš jūsų akis.

Turbūt galvojate, kam gi kilo mintis sukurti būtent tokį žaidimą? Tuo pasižymėjo Autumn VR kompanija,  prieš tai visuomenei pristačiusi Paranormal Activity: The Lost Soul ir Jesus VR: The Story of Christ kūrinius.

Sharknado žaidimas

Pati žaidimo eiga bus labai paprasta. Būsite uragano epicentre, jums į akis kris lietaus lašai, viskas aplinkui skraidys, įskaitant ir ryklius bei kitas pavojingas žuvis. Būtent nuo jų ir reikės apsiginti įvairiais ginklais, pradedant automatu, baigiant benzininiu pjūklu.

Kol kas neaišku, kokia bus žaidimo kaina ir kada tiksliai jis pasirodys. Žinoma, jog juo mėgautis galės PSVR, Oculus, Vive bei Android įrenginių savininkai.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *