Spatial žaidimai

Spatial stalo žaidimas

Išgirdus apie papildytą realybę, turbūt pirmiausia pagalvojate apie telefoninus AR žaidimus ar Snapchat filtrus, vėliau gal prisimenate ir kelis tūkstančius kainuojančius papildytos realybės akinius. Tačiau turbūt niekam į galvą nešauna stalo žaidimas. Būtent šią rinką nusprendė išmėginti kompanija Spatial, kurianti įdomų, hologramomis paremtą stalo žaidimą, kuriam galios suteiks jūsų mobilusis arba plančetė.

Startuolis neseniai pradėjo Kickstarter kompaniją, užsibrėžę tikslą pasiekti 25 000 JAV dolerių. Vos po vienos dienos jau surinkta pusė šios sumos, o liko dar 29 dienos iki kompanijos pabaigos! Panašu, jog žmonės aiškiai pasakė, jog toks produktas juos domina.

Spatial stalo žaidimas

Kompanijos kuriamas aparatas vadinasi Spatial MRX. Jo ir išmanaus įrenginio dėka, sukuriama holografinė papildytos realybės mašina. Įsivaizduokite, jog žaidžiate kortomis ir vienas monstras prieš jūsų akis nužudo kitą. Visa tai bus įmanoma! Realiu laiku galėsite kontroliuoti virtualius herojus ir kovoti prieš savo draugus.

Įrangos sukūrimas yra vienas žingsnis, tačiau jeigu nebus įdomaus turinio, niekam jos nereikės. Panašu, jog šiuo atveju blogasis scenarijus neišsipildys. Jau dabar bendradarbiaudama su įvairiais kūrėjais, Spatial pristatė net 10 žaidimų, skirtų būtent šiam įrenginiui! Tai Mythico, HoloCraft, WarTable, Onslaught, Junkyard Towers, Bolt ir t.t.

Spatial žaidimai

Mažiausia kaina, už kurią galite nusipirkti papildytos realybės įrenginį – 60 JAV dolerių. Už tiek gausite vieną prietaisą. Galite neabejoti, jog vėliau tai kainuos žymiai brangiau, po sėkmingų Kickstarter kompanijų visuomet taip būna.

Žinoma, vienam toks įrenginys nebūtų labai naudingas, tad labiausiai apsimoka pirkti du už 110 dolerių. Jeigu dabar užsisakysite Spatial, tai nereiškia, jog prietaisus gausite akimirksniu – planuojama, jog jie rėmėjams bus pradėti siųsti tik 2019 metų kovo mėnesį.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *