Stormland žaidimas

Stormland žaidimas

Insomniac kompanija jau kurį laiką erzino žaidėjų bendruomenę, paskelbusi apie kuriamą atviro pasaulio žaidimą, tačiau neatskleidusi daugiau detalių. Šiandien uždanga buvo pakelta. Sužinojome, jog kūrinys vadinsis Stormland bei pirmą kartą išvydome žaidimo treilerį.

Naujienos pasirodė neatsitiktinai – šiuo metu vyksta viena didžiausių žaidimų konferencijų – E3. Šios metu dažnai būna atskleisti intriguojantys būsimi žaidimai.

Stormland jūs pasaulį matysite taikaus roboto-sodininko akimis. Vis tik idilę sudrums lyg iš niekur atkeliavę kareiviai, kurie sudraskys jūsų kūną į gabalus ir paliks ilgiems metams trūnyti po medžiu. Vis tik netikėto atsitiktinumo dėka atgausite sąmonę, pasiremontuosite ir iš sodininko virsite į nuožmų kovotoją, pasiryžusį išgelbėti savo draugus ir atgauti prieš tai buvusį pasaulį.

Skirtas tik Oculus Rift turėtojams?

Stormland žaidimas

„Tai bus visiškai laisvo pasaulio žaidimas. Visiškai. Galėsite eiti kur norite ir tyrinėti bet kurį pasirinktą objektą, laipioti per uolas ar tiesiog skraidyti, kadangi turėsite ir tokią funkciją. Kovoje turėsite nemažą ginklų arsenalą, kurį bus galima panaudoti solo mūšyje, arba žaidžiant su draugais tinkle“, – rašoma oficialiame kūrėjų pranešime.

Kol kas neaišku, kada žaidimas įžengs į mūsų prietaisus – žinoma tik tiek, jog tai turėtų įvykti 2019 metais. Nėra žinoma ir kokiems įrenginiams jis bus skirtas, tačiau beveik neabejojama, jog tik Oculus Rift. Taip manoma ne veltui – ankstesni Insomniac kūriniai, tokie kaip The Unspoken (2017)Edge of Nowhere (2016) bei Feral Rites (2016) buvo skirti būtent Rift akiniams.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *